Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hólyagfájdalom milyen nőgyógyá...

Hólyagfájdalom milyen nőgyógyászati betegségre utalhat?

Figyelt kérdés
Antibiotikum kezelésre nem reagált. Vizeletürítés után szúró, égő fájdalmat érzek a hólyagomban és egy ideig úgy tűnt, hogy az antibiotikum segít, de mikor véget ért a kezelés (tegnap) éjszaka eléggé elviselhetetlenné vált a fájdalom. Holnap megyek nőgyógyászhoz, nagyon félek, hogy valami nagy bajom lehet. Milyen hüvelyt érintő fertőzések utalhatnak erre?

2021. dec. 14. 10:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Miért nőgyógyászhoz mégy? Ez nagyon nem az ő szakterülete!


Urológushoz menj. Ez valami makacs fertőzés lesz. Tenyésztés kell, és a kitenyésztett bacira speckó antibiotikum.


Ezzel a nőgyógyász nem tud mit kezdeni.

2021. dec. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de azt ugye tudod, hogy nem a hüvelyedből pisilsz? Nem a hüvelyedben van fertőzés, hanem a húgycsövedben. Teljesen más lyuk!

Ezért nincs köze a nőgyógyásznak ehhez. Nem tudja speciálisan kezelni.

2021. dec. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Urológia!
2021. dec. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tudom, igen, háziorvossal előzetesen beszéltem, egyes nőgyógyászati problémák is okozhatnak húgyúti kellemetlenségeket.
2021. dec. 14. 16:35
 5/11 anonim ***** válasza:
Nos?
2021. dec. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ma voltam nőgyógyásznál, valóban hüvelygyulladás okozta a panaszaimat. Kaptam rá kúpot.
2021. dec. 15. 12:39
 7/11 A kérdező kommentje:
Elvileg ettől megjavul, a doki azt mondta, hogy nagyon nagy esély van, hogy ennyivel el is múlnak a panaszok, azonban ha nem így lenne, vizelet vizsgálatot csináltatok.
2021. dec. 15. 12:43
 8/11 anonim ***** válasza:
Jobbulást!
2021. dec. 16. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2021. dec. 16. 07:39
 10/11 anonim ***** válasza:

A lokális kúpok meg krémek semmit nem érnek egy bakteriális cystitis esetében. Azonnali vizelet tenyésztés és hüvelykenet vizsgálat kell, célzott antibiotikum illetve ha gomba okozza, akkor antifungális gyógyszer.

Azok az orvosok meg akik ránézésre írnak fel minden hülyeséget dobják ki a diplomájukat és ássák el magukat! Hihetetlen mennyi sarlatán barom praktizál.

2021. dec. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!