Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázásra tipp?

Felfázásra tipp?

Figyelt kérdés

3 hete hogy felfáztam, nem voltam még orvosnál, mert a munkahelyem “nem engedi”, nem pisilek sűrűbben, mint eddig, nem pisilek véreset sem, csak fáj amikor pisilek. Az urzinol tablettát szedtem, + kamilla teás ülőfürdő ami segített, de ha valamelyiket abba hagyom, megint fájni kezd. Háziorvos ezen tud segíteni, hatásos gyógyszert felírni?


22/L


2021. dec. 15. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Érdemesebb urológiára menni, ott vizelettenyésztést csinálnak, és célzott kezelést kaphatsz, nem légbőlkapottat, mert az főleg fura, hogy ennyi ideje tart
2021. dec. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%

Igen, a háziorvos is tud segíteni. Rendszeresen látnak el ilyen panaszokkal betegeket. Sokaknál még vizeleti gyorsteszt csíkok is vannak (vért,gennyet ki tudnak mutatni).


Ha még oda se tudsz elmenni,akkor telemedicina ,azaz felhívom telefonon,elmondod a panaszokat, felir egy antibiotikumot. Sumetrolim, Ammoxicillin/klavulánsav, Ciprán, Fromilid stb

2021. dec. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bocsánat: CiFrán akart lenni.
2021. dec. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy sajnos itt a telefont sem veszik fel, de hétfőn megyek a háziorvoshoz. Köszi :)
2021. dec. 16. 11:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Jók ezen az ab tippek, de nincs olyan, hogy felfazas. Bármilyen bakteroum okozhatja, bármilyen fertőzés, olyan is pl amire ezek közül semmi se jo.
2021. dec. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, de az orvos is általában találgatás útján (statisztikák tudatában) választ. Ha nem működik, akkor szokták tenyésztést kérni. Én csak példának írtam, amit írtam. Nem kell levágni a fejem. Nem azt mondtam h szedjen ezt-vagy-azt.
2021. dec. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

aha úgy szokták, de jobb eggyel kevesebb is.

tuti nem szednék pluszban azok után, amint átmentem, azért vagyok ilyen ebben a témában, nem fejlevágás akart lenni

2021. dec. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Helyzetjelentés: 2 napja nem szedtem az urzinolt, illetve kamilla teás fürdő sincs már egy hete, pénteken vettem tőzegáfonya teát, amiből napi 2-2,5 litert megittam, és lekopogom de szerintem helyrejött! :)
2021. dec. 19. 20:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!