Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampontól hasi görcs? Na de...

Tampontól hasi görcs? Na de nem mindegyiktől! Lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Mindigis O. B.tampont használtam, egy időben próbálgattam többfélét is, főleg különböző saját márkás tamponokat,de mindig arra jutottam, hogy az OB a legjobb.

Most viszont rátaláltam a dm Jessa tamponjára, ami majdnem tökéletes, úgyhogy gyengébb napokon azt használom.

Viszont azt vettem észre, hogy mintha jobban görcsölnék, ha a Jessát használom. Most épp tesztidőszak van, úgyhogy egyelőre nem tudom eldönteni, tényleg attól van-e...

Más is járt már így?



2021. dec. 19. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
abszolut lehetseges, sot, keress ra, azt hiszem toxikus sokk a neve annak amit a tampontol lehet kapni, mert a mindenfele anyagok felszivodnak belole a szervezeted
2021. dec. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%
szervezetedbe*
2021. dec. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, olvastam a TSS-ről, csak az a fura, hogy egyik tamponnál előjön, a másiknál nem.. :/
2021. dec. 19. 15:17
 4/5 anonim ***** válasza:
23%
engem a nödokim több ok miatt eltiltott a tampon használattól. akkor nekem is volt hasi görcsöm. amióta csak betétet viselek azóta nincs ez a gond viszont kényelmetlen de nem tok micsinálni. tök erős vérzésem van igy vastag betétet kell viselnem. tiszta pelus érzés... de ez van ... nő vagyok
2021. dec. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
A tamponokat és a betéteket különféle vegyszerekkel itatják át, hogy többet vérezz, ezáltal pedig többet vásárolj a termékükből. Próbáld ki a kelyhet :)
2022. jan. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!