Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitol van az eles fajdalom...

Mitol van az eles fajdalom idonkent a terdemben?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 53 vagyok, de jopar eve tapasztalom. Volt mar valakinek ilyen tunete? Jobb terd izuletem csak akkor faj, ha pl. felterdelek az agyra, de akkor mint ha kest szurnanak bele.. Nem a terdkalacsnal hanem mellette. Mi a franc lehet ez?Nem utottem meg..
2021. dec. 20. 07:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Sima egyszerű porckopás. Mivel folyamatosan másképp terhelődik, így néha megnyomódik az ideg. Egyél sok bőrös húst, csontlevest! Lehet venni jó pénzért tablettákat is, állati eredetű zselatint inni. Sajnos helyre nem fog jönni, mivel öregszel. Remélem ezzel nem mondtam újat! :) Egy jó vastag puha, ruganyos talpú cipő, zselés talpbetét le tudja venni egy kicsit a terhet róla míg néha begyullad!
2021. dec. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Emellett a célzott torna is sokat segít! Ha erős az izomzat, nemcsak egymáson van a lábad 2 darabja a porcoknál nyomódva, hanem van ami megtartsa!
2021. dec. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kopástól nem éles a fájdalom, az porcleváláskor van.
2021. dec. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!