Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért faj a mellem?

Miért faj a mellem?

Figyelt kérdés

Tegnap este elkezdett fájni a mellem, ez lehet az ovu hatása?

Ezelőtt a derekam is fajt, de fel voltam fazva. És ez lehet hogy terhesség miatt van?


2021. dec. 21. 08:26
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Én szaladnék mammográfiára.
2021. dec. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát fájhat ovutól, de vagy terhes vagy, vagy ovud van. Hol tartasz a ciklusodban?
2021. dec. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hat 3. Kell meg jönnie.
2021. dec. 21. 10:30
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak olyan gatltot szedek amit mensi alatt nem kell szedni és az utolsó napján kell a következőt bevenni és azzal csusztam egy napot. Nem a mensi utolsó napján vettem be hanem miután elmúlt. És hat nem tudom hogy ez így gond e.
2021. dec. 21. 10:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, ha fogamzásgátlót szedsz, akkor nincs ovud. Nézd meg mit ír a betegtájékoztató.
2021. dec. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Te egyaltalan nem vagy kepben, hogy hogyan is mukodik a fogamzasgatlo? Az szep.

Olvasd el a betegtajekoztatot, biztosan le van benne irva, hogy mit kell csinalnod. De gondolom szedni kell tovabb es melle kiegeszito vedekezest alkalmazni egy darabig.

A melled meg ezert faj gondolom, mert belekavartal a gyogyszerbe. Ez nem cukorka.

2021. dec. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!