Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lúgosító kúpos hüvelykezelésné...

Lúgosító kúpos hüvelykezelésnél normális ha nagyon csíp az elején, és még napokkal később is úgy érzem, hogy picit irritált lettem tőle?

Figyelt kérdés

Heti kétszer kéne lúgosító kúpot használnom, mert a túl savas ph-m miatt folyton hüvelyi fertőzéseim vannak és mindig van egy kis gyulladás is. Most kezdtem el a lúgosítást, de szabályosan mintha mart volna amikor betettem, és 3 nap távlatában is úgy érzem irritáltabb vagyok. Ez ilyenkor egy normális tünet vagy fel kéne hívnom a nőgyógyászt?

Van akinek van tapasztalata ilyen kezeléssel?



2021. dec. 21. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Mégis milyen kúp az, ami lúgos? Nem inkább fordítva?..
2021. dec. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szódabikarbónásnak mondták azt hiszem. Mivel nekem túl savaz azért kaptam ilyet, nyilván fordított esetben meg savasítót kapnék.
2021. dec. 21. 15:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Még soha nem hallottam ilyesmit. De nem hinném hogy normális amit érzel. Betegtájékoztató mit ír?
2021. dec. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Semmit, mert ez ilyen patikában kikevert cucc, amihez nem adtak tájékoztatót. De a neten kerestem egyet, abban nem írta, hogy normális ha megmarad az irritáció. Írtam emailt az orvosomnak, mert a telefonja nem csöngött ki, de szerintem már ő is szabadságon van. Elég dühítő, hogy mér egy éve folyamatosan nőgyógyászokhoz rohangálok. Most azt hittem ez a pH helyreállítás majd segít, de fúú, ha ez ilyen lesz nem tudom hogy bírom majd ki...
2021. dec. 22. 23:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ilyesmit érzel, ne használd. Először érd el az orvosod mert ez nem normális.
2021. dec. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!