Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet barna folyásom?

Mitől lehet barna folyásom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Megpróbálom röviden és érthetően leírni. A menstruációm mindig pontos. Most viszont 6 napot késett de amikor megjött nem olyan volt mint szokott.

6 napig barna folyásom volt, ami nálam soha nem volt jellemző. "Normális" vér egyáltalán nem volt. Próbáltam az interneten keresgélni, sikertelenül.

Terhességet is olvastam. Valóban lehetséges??

Fogamzásgátló tablettát nem szedek és a párommal nem védekezünk. Vashiányos vagyok hosszú évek óta, más betegségem nincs, vagyis nem tudok róla.

Mitől lehet ez?

Persze a legegyszerűbb az lenne ha elmennék orvoshoz, de jelenleg külföldön tartózkodom és azért gondoltam, ha írok ide, valaki tud segíteni vagy jó tanáccsal ellátni. Bocsánat ha hosszú lett és előre is köszönöm a segítséget.


2021. dec. 22. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tehet a vérszegénységtől, de minimum egy terhességi teszt nem ártana, főleg mivel nem is védekeztek.
2021. dec. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de nem hiszem, hogy attól lenne, mert már nagyon régóta van és sosem volt problémám a menstruációmmal
2021. dec. 23. 00:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Tuti csinálnék egy tesztet, miért nem védekeztek? Vagy szeretnél már kisbabát?
2021. dec. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, szeretnénk kisbabát, de nem görcsölünk rá.

Orvoshoz mindenféleképpen el kell mennem majd, mert egy kicsit aggódom, hogy mitől lehetett ez. Soha nem történt még ilyen, sem hasonló velem.

Lehet, hogy csinálok egy tesztet.

2021. dec. 24. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!