Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Huvelygomba kezelesere mitajal...

Huvelygomba kezelesere mitajalotok, akar hazipraktikakat is?

Figyelt kérdés
2010. szept. 7. 08:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Házi praktika nincs! Ehhez gyógyszer és/vagy krém kell. Ha semmiképpen sem akarsz orvoshoz menni, akkor vegyél Canestent!
2010. szept. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Legtöbb gombára nem hat a Canesten, ráadásul nem is biztos, hogy gombád van. Nem vagy nőgyógyász, nem tudod megállapítani biztonsággal.

Én egy dokit ajánlanék.

Futhatsz egy kört a Canestennel, de kb. 80%, hogy nem használ, és utána mész majd dokihoz.

2010. szept. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Szia, remélem ez segít:

Én szintén ezzel a bajjal küzdöttem, és nem mertem orvoshoz menni, mert nem akartam, hogy "ott" vizsgálgasson egy idegen nő vagy hapsi. Én egy internetes oldalon találtam rá a Medbiotech Diagnosztikára, itt voltam pár héttel ezelőtt. Nemmkellett leöltöznöm, sem semmi ilyesmi. Kaptam kezeléseket és azóta tünetmentes vagyok.

Nézd meg a honlapját: www.medbiotech-diagnosztika.hu. Tutira segíteni fog! Sok szerencsét.


JA a géppel a doktornő a kéz és láb ujjain található akkupunktúrás pontokon keresztül vizsgált, kezelt és elmagyarázott mindent. Aztán kaptam kezelést ami szintén ugynúgy működött, mint a vizsgálat, mellé kaptam még homeopátiás készítményeket is- szóval ezért mondom, hogy itt nincs semmi leöltözés, meg hasonló cikiségek. Mondanom sem kell, hogy nemcsak ott lent kezelődtem ki, hanem mindenféle gombát, baktériumot "kiirtott" a szervezetemből. Nekem nagyon bevált, csak ajánlani tudom mindenkinek.

2010. szept. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem értem mi kell ezzel szenvedni. Hány ilyen hüvelygombás kérdés van... te jó ég! Ha viszket a nunim, elmegyek orvoshoz, nem? Ez éppen olyan, hogy az influenzát sem kúrálgatom otthon, mert tüdőgyuszi lesz belőle, vagy egyéb szövődmények, nem?


Aki igényes és ad magára, ugyanúgy jár nőgyógyászhoz, mint fogorvoshoz. Ez is a higiénia, a jól ápoltság része. A doki akkor is látja, hogy baj lehet,a mikor te még nem is érzed a tüneteket (legalább is nálam volt már így).


Menj dokihoz, időt, pénzt és szenvedést spórolsz vele.

2010. szept. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Higiénia és ápoltság... Nos, ha antibiotikumot szed az ember lánya, vagy gyengül az immunrandszer, akkor megjelenik a gomba. Nem biztos, hogy észrevehetően és nagyon brutálisan gyűrűzik be, mivel igen kényes a hüvely ph-ja és a gomba pedig jelen van a szervezetben!, akár tetszik, akár nem. Tehát nem biztos, sót!, hogy a higiénés szokások miatt alakul ki és burjánzik el. Azt tudom javasolni, hogy amikor náthás időszak van, antibiotikus kezelést kap egy nő, akkor igenis kerítsen sort arra, hogy pl. élőflórás joghurttal vagy kefírrel hüvelyöblítést csinál. Mókás elsőre, de megéri. Naponta többször, ha idő van rá, akkor egy kis adagot a hüvelybe kell juttatni, akár pl. tampon segítségével és egy kis ideig ott tartani. A túlzott és nem megfelelő hüvelyöblítés, szappanos intimmosakodás is ide vezethet, tehát óvatosan azzal a fránya higiéniával:)
2010. szept. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én is egyetértek azzal, hogy orvoshoz kell fordulni.. az én orvosom azt mondta, a nem kezelt fertőzésekből alakul ki a ciszta.

Meg kaukázusi kefirt ajánlott hüvelyöblítésre, gyógyszeres kezelés után.

2010. szept. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nekünk a védőnő még azt mondta, hogy tejfölt kell rá tenni és hogy az többet ér mint valami gyógyszer... nem tudom hogy igaz e.
2010. szept. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!