Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Honnan tudom a kipukadt a...

Honnan tudom a kipukadt a cisztám?

Figyelt kérdés

A jobb oldalon van kb egy 3 mm-es ciszta azt mondta a doki, hogyha megjön kipukkad ezzel együtt és nem kell semmit csinálni.

A napokban jött meg.


2021. dec. 26. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:
29%
Az egy nagyra nőtt tüsző. Nem mindig érzi az ember a tüszőrepedést. Szóval a tiéd már kipukkadt, onnan tudhatod, hogy megjött. A tiéd funkcionális ciszta, ami tüszőrepedési probléma. Nincs benne semmi végzetes. Hallottam olyan véleményt is, hogy a rendszeres szexuális élet megoksja, hogy időben megrepedjen a üsző. Lehet, hogy nem ehhez van köze, van amikor fájdalmasabb a ciszta kipukkadása, ha nagyobbra nő, akkor kellemetlen lehet, nekem óriási fájdalmaim is voltak. Éveken át tartott nálam, tehát mivel ez nem valódi ciszta, hanem a tüsző nem reped meg időben, hormonális vagy egyéb okokbó, ez a köv.hónapban megismétlődhet. Nekem vokt hogy 7 cm-re nőtt meg, az nagyon erős görcsöket okozott. De többnyire elviselhető volt.
2021. dec. 27. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Erre nem tudsz valami megoldást? Hogy ne ismétlődjön?
2021. dec. 28. 21:02
 3/4 anonim ***** válasza:
29%
Sajnos nem. Nekem elmúlt, de időnként szerintem most is van, érzem a derekamon menzesz előtt, főleg éjjel. Próbálj meg olyan vizet inni, ami nem palackozott és nem csapvíz. Ez leginkább csak artézi kút vize lehet egyenesen a kútból. Ebből kéne főzni is. Azért, mert a csapvízben figamzasgátló maradványok vannak, ami hat a hormonrendszerre. A palackokból is olyan anyag szabadul fel hő hatására, ami ugyanolyan hatással van a hormonrendszerre, mint a fogamzásgátló. De lehet, hogy nem ez a megoldás, mert nekem fogamzásgátlót aj ánlottak a ciszták miatt, de azt nem akartam szedni. Amúgy lehet, hogy tényleg a rendszeres nemi élez a megoldás, segít időben megrepedni a tüszőnek.
2021. dec. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2021. dec. 29. 14:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!