Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció alatti heves szex...

Menstruáció alatti heves szex okozhatja a menstruáció abbamaradását?

Figyelt kérdés
Tegnap a párommal volt egy intenzív esténk, nem lett volna semmi gond egyébként. A mensim 2. napja volt, mindig erős a vérzésem ilyenkor és rettentően fájdalmas is, tegnap este épp nem volt erős így én is úgy véltem, hogy okés a dolog. Nem is fájt, közben se véreztem nagyon. Reggel mikor felkeltem furcsálltam, hogy nem jött azóta sem semmi. Most este van már másnap mensim 3.napja és azóta sincs semmi csak ilyen nagyon halvány néha. Lehetseges hogy a heves együttlét befolyásolta ezt? Korábban még nem voltam vele a havi alatt, ez volt az első, így nincs tapasztalatom.

2021. dec. 27. 23:05
 1/3 anonim ***** válasza:
38%
Nekem inkább úgy van, hogy amikor alig van, együtt vagyunk, utána megint felerősödik 1-2 napra.
2021. dec. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen ez lenne a logikus, ezért furcsállom😕
2021. dec. 27. 23:33
 3/3 anonim ***** válasza:
30%
Bírjál magaddal szerintem.
2021. dec. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!