Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Összezavarodott ciklus?

Összezavarodott ciklus?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

December elsején jött meg, de csak gyengén, majd dec. 5-re erősödött fel,akkor rendesen tarott 4-5 napig.viszont most dec. 24-én megint megjött de nagyon gyengén. Most 28-án reggelre is tiszta volt a tampon..Mellem feszül,érzékeny és puffadt a hasam nagyon. Pàrommal voltunk együtt(úgy is) de nem voltam termékeny napjaimon ezért sem gondoltuk,hogy lenne baba.(?)(tesztet nem csináltam,hisz pötyögtem pár napot,elvileg nem lehetne baba)

Viszont dec. 4-én vettem fel a 3. moderna oltást lehet az tolta el ennyire??



2021. dec. 28. 09:28
 1/9 anonim ***** válasza:
33%

Ezert sem oltatom be magam

Igen,lehet attol a szartol van sot 90%-ra mondom hogy attol van

Ha babat szeretnetek nem tul jo omen de te tudod,te tested te eleted te dontesed

2021. dec. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
nekem pfizer miatt van ilyen, 41. napon vagyok és semmi, de ovulációs vérzésem volt, meg már pecsételtem kicsit pár napja
2021. dec. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretnénk még babát, persze ha “véletlen becsúszna” akkor megtartanánk.szerencsére van olyan anyagi helyzetünk,de majd 2-3 év múlva szeretnénk.
2021. dec. 28. 09:44
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Igen, az oltás meg szokta kavarni picit.
2021. dec. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
A Pfizer nekem is bekavart rendesen. Kétszer is 41 és 45 napra jött meg.
2021. dec. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Korod?
2021. dec. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
30 éves vagyok,de szerintem ennek nem sok köze van a fent leírtakhoz.
2021. dec. 28. 22:50
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly tavasz óta (első oltás), nekem is meg van kavarodva... már megbántam az oltást de ez van már visszacsinálni nem lehet. Az tuti, többet nem adatok be, gyereket szeretnék lassan...
2022. jan. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én november végén kaptam Modernát harmadiknak. December elején megjött pontosan, de fél napra közben kimaradt, most január elején megint pontosan megjött, de két naponta kimaradt, gyengébb is volt...nem tudom, hogy az oltás vagy a klimax előszele...
2022. jan. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!