Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátlótól nem múlik a...

Fogamzásgátlótól nem múlik a menstruáció?

Figyelt kérdés
December 23án jött meg és most kezdtem el Slinda nevű fogamzásgátlót aznap de még mindig nem múlt el, sőt tegnap óta pattanásosodom meg görcsölök mint mielőtt megjön. Elején ez normális vagy inkább ne szedjem? Arról meg ne is beszéljünk, hogy olyan nyűgös vagyok pár napja mint még soha életemben, gondolom ez is a gyógyszertől van.

#Slinda, fogamzásgátló, menstruáció,
2021. dec. 30. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
2021. dec. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az első 3 hónapban bármi normális, idő, míg a hormonrendszered átáll.
2021. dec. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyire aktuális még a kérdés, én most fogom abbahagyni.

4.levéllel szedem, 2 hét van vissza belőle.


Az első levélnél kb 2 hét után megjött. 16napig tartott. A decemberem konkrétan úgy nézett pl ki, hogy 18nap (össze vissza) véreztem. Nem pecsételtem, bővebb vérzés volt.

Ugy 1 hónapja minden nap migrénes fejfájásom van. 98%ra gyanitom, hogy a gyógyszertől. És ami a fő ok, szoptatok, és elkezdett csökkenni a tejem.

Doki javaslatára ezzel a levéllel vegigszedem és ennyi volt.

2022. jan. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én irattam másik fajtát mert ezt nem bírtam szedni. Tiszta pattanás voltam meg 3 hétig megvolt egyfolytában..
2022. jan. 17. 21:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!