Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vérzés szex kozben?

Vérzés szex kozben?

Figyelt kérdés

sziasztok. 21 éves lany vagyok.

kb 3 eve elek nemi eletet

a mostani parommal masfel eve vagyunk egyutt.

legutobb kb aprilisba volt szex kozben vérzésem.

akkor valoszinuleg ujjazas kozben felsértett mert amikor az ujjat ki huzta tiszta ver volt. viszont a tegnapi nap folyamán egyutt voltunk es amikor be rakta kicsit nehezen ment be de utana jo volt es nedves voltam en is. majd egy jo parszor erosem megnyomta a mehszájam ami akkor fajt vagy erzekeny volt.és mikor lenezett tiszta ver volt minden 😞 nagyon sirtam is holnap kerek idopontot a nodokihoz. ma mar kicsit barna szinu a folyasom. 4 nap mulva esedekes a mensim.



2022. jan. 2. 19:55
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Ugyanmar! Nem kell mindig mindenert orvoshoz szaladgálni április óta visszanott a szuzhartya, mert azért kimaradt idő, nem csoda h ilyen erzekeny! Tájékozódni kene 21 evesen nem ilyen tudatlannak lenni, Anugy miért ilyen ritka a szex? Meg 2-alkalom ha nem 3 év múlva lesz a következő akk ilyen kellemetlen lesz utána majd tudod már élvezni a szexet!
2022. jan. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem ugy xd aprilisba volt utoljara ilyen verzes akrus kozben. nyilvan aprilis ota lefekudtem vele majdnem minden heten
2022. jan. 2. 20:01
 3/10 A kérdező kommentje:

bocs de ha meg nem megyek orvoshoz es valami komoly akkor meg miert rohangalok pont az ilyen barmokat akartam elkerulni akik csak belem kotnek.

tanacsot akartam kerni vagy ha valakinek volt ilyen tapasztalata

2022. jan. 2. 20:03
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

Hogyne…visszanőtt a szűzhártya… ekkora fæszságot…


Kérdező, menj szépen orvoshoz, pláne, hogy nem első alkalom, valószínűleg méhszájseb esetleg gyulladás - szerintem, egy kisebb műtét lesz belőle.

2022. jan. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
Nekem mehszajseb okoz ilyet, bar nekem orvos meg nem javasolta a fagyasztast. De ha esedekes a menzeszed, akkor az is kozrejatszhat.
2022. jan. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
okés
2022. jan. 2. 20:20
 7/10 anonim ***** válasza:
14%
Mekkora a mérete?
2022. jan. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
16,5 17 valahogy igy azthiszem
2022. jan. 2. 21:20
 9/10 anonim ***** válasza:
25%

Felsérthetett simán, mert nagy.


Engem exem minden alkalommal, mert képtelen volt türtőztetni magát, márpedig a mégszájsebbő lesz könnyedén rák, szóval szólj rá, hogy ne dugja beléd az egész frkát.

2022. jan. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem a mehszajsebbol lesz rak, hanem ha rak lesz, akkor ott jelentkezik eloszor.
2022. jan. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!