Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kifakadó hólyagok a combhajlat...

Kifakadó hólyagok a combhajlatban. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
A combhajlatomnál a nemi szervemhez közel nagy duzzanatok jönnek elo kb 3 hónaponként, idovel a duzzanatokbol verzo, gennyes, fájdalmas hólyagok lesznek. Mi lehet ez? 17 éves lány vagyok.

2022. jan. 2. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Valamilyen fertőzés lehet, valószínűleg bakteriális, de más is lehetséges

Látogass meg egy bőrgyógyászt, ő tud segíteni

2022. jan. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy rosszul szőrtelenítesz, és ezáltal a szőrtüsző gyullad be ennyire durván? Ott sokkal érzékenyebb a bőr, meg sokaknak a szőr is sűrűbb/erősebb.
2022. jan. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Esetleg tályog.
2022. jan. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szőrtelenítés esetében szőrtüsző.

Ha összérnek a comjaid, vagy azon a területen dörzsölődik a bőr, akkor esetleg gyulladt csomók keletkezhetnek, amiknek a pontos nevét nem tudom. Ezek általában nyomás hatására nagyon fájnak.


Nekem szoktak a dörzsölődés hatására ilyen nagy "csomók" lenni, én kádban kiáztatom magam és a tövénél nyomva kinyomom. Ilyenkor olyan, mimtha pattanást nyomtam volna.


DE! ha nem vagy biztos abban hogy az mi, akkor keress fel egy bőrgyógyászt.

2022. jan. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg furunculus. Nekem is szokott lenni, ugy, ahogy neked 2-3 havonta, nagyon fájdalmas alairom, de nem szabad kinyomni. Kamillás parakotest kell rá tenni, illetve betadine kenoccsel kenni. Par nap múlva kifakad és gyógyul.

Tudom, baromi rossz. Jobbulast!

2022. jan. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen gyakran fordul elő, akkor mindenképpen keress fel bőrgyógyászt. Akár furunculus is lehet, ahogy az utolsó írta, de van más bőrbetegség is, ami hasonló tüneteket okoz, de teljesen máshogy kell kezelni. Érdemes akkor menned, amikor pont vannak tüneteid.
2022. jan. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!