Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek ilyen sűrű felfázás...

Mit tegyek ilyen sűrű felfázás ellen?

Figyelt kérdés

Egy hetet nem bírok ki hogy ne fázzak fel. Ez úgy működik nálam, hogy pár óráig fel vagyok fázva, utána magától elmúlik de visszajön pár nappal később. De olyan is volt h reggel volt felfázásos tünetem, napközben jól voltam és este visszajött.


Ilyenkor alig tudok pisilni, úgy érzem mindjárt megered alattam a Duna de csak néhány csepp jön ki belőlem és minél kevesebb jön annál fájdalmasabb. Nem nagyon tudom körülírni azt az érzést amit érzek olyankor, de olyam csípő/maró érzéshez tudnám hasonlítani. És nehezebb ilyenkor visszatartani. Ezen kívül mostanában egyre gyakoribb, hogy fáj a derekam ott a vese és a csípő csont közötti terület. Jobb és bal oldalon is egy csíkban. Van amikor m2 fáj, de van amikor csak az egyik.


Évszaknak megfelelően öltözködök, nincs kint se a bokám se a derekam, olyan vagyok mint egy eszkimó😂


Gyógyszert meg nem nagyon szedek hiába veszem be ugyanúgy visszaesek vagy nem is hat.


Urzinol nem segített semmit, sumetrolim és tőzegáfonya lé/tabletta segített de visszaesek ugyanúgy. A mezei zsúrló teától pedig szintén.


Kiskoromban is felfázós voltam, de akkoriban még havonta 1-2 alkalommal volt, most az utóbbi pár hónapban meg egy hetet se bírok ki.



Valakinek volt ilyesmi panasza, nektek mi vált be hosszú távon?



U.i.: Voltam orvosnál de csak felírta a szumetrolimot illetve azt tanácsolta h öltözzek rétegesen és igyak sok folyadékot


2022. jan. 3. 00:25
 1/8 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Kerüld a tangát, ilyen hosszantartó esetnél kellene antibio. kúra.
2022. jan. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tudnál ajánlani antibiotikumot?

Valóban tangát hordok, de kiskoromban is felfázós voltam és akkoriban nagyi bugyit hordtam szóval nem hinnem h ez problémat jelentene.

De köszönöm szépen a gyors választ❤

2022. jan. 3. 01:03
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Orvos mit mondott erre?
2022. jan. 3. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha kitörlik a választ, minek írjunk?
2022. jan. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Erre Cifran kell, vagy Monural. Menj el a háziorvoshoz!

Ne használj tangát és csak pamut bugyit vegyél fel!

Ha van párod, őt is lehet, hogy kezelni kellene.

2022. jan. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Páromnak milyen baja lehet ebből?

Nála is felfázás vagy más fertőzés?

Neki szerencsére nincs ilyen problémája, 1 éve vagyunk együtt és minden rendben van vele.

Én attól félek, hogy ha lesz majd a jovőben gyerekünk akkor nehogy örökölje tőlem vagy ilyesmi.

2022. jan. 3. 22:38
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez valószínűleg pinpong fertőzés. Oda-vissza adogatjátok egymásnak, de a férfinak nem okoz tüneteket.
2022. jan. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
85%
Kérj intravénás antibiotikumot 2 hétig, ha a szájon át szedhetőek nem hatnak, illetve nem ártott volna egy vizelettenyésztéssel kezdeni, kizárólag reggeli legelső vizeletből! Nálunk itt a napközbeni 20. vizeletet is bekérik tenyésztésre a kórházi dokik, teljesen agyrém ami itt megy, mindtől visszavonnám a diplomáját. Ez az ország amugy tele van ilyen felelőtlen felszínes dokikkal... ne hagyd magad félrekezelni.
2022. jan. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!