Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezek befolyasolhatjak a...

Ezek befolyasolhatjak a fogamzasgatlo hatasat?

Figyelt kérdés
Milligest fogamzsgatlot szedek, azonban a vizsgaidoszakom rendkivul stresszes. Este 11 korul szoktam bevenni a tablettat, ma fogom bevenni a 11.szemet, egy sem maradt ki es mindig idoben bevettem. Ezalatt 2x bevettem egy-egy fel frontint, ezeket delelottonkent hogy elkeruljem a fogamzasgatlot, illetve Datif Pc Neo-t is szedek, de azokat is napkozben, estefele mar nem szoktam bevenni. Illetve ma reggel 7.30korul eleg eroteljes hasmenesem is volt, de a tablettat 23.30korul vettem be, remelem azota felszivodott, vagy potolni kell? Tudom hogy a hivatalos allaspont az hogy 3-4 ora alatt felszivodik, de egy oldalon azt is olvastam, hogy 10 oran belul potolni kell.:(
2022. jan. 3. 13:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Betegtájékoztató szerint kell eljárni, de ha ennyire stresszelsz rajta, akkor a pasid húzzon gumit
2022. jan. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem kell pótolni, de 1-es aranyat szólt, az óvszer talán megnyugtatna!
2022. jan. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!