Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha a betétek és tamponok...

Ha a betétek és tamponok többnyire kőolaj származékot és egyéb kedvező anyagokat tartalmaznak, akkor melyiket érdemesebb használni?

Figyelt kérdés
Ez esetben a kőolaj származékban ülni jobb vagy magunkban tudni? Alias betét vs. tampon?

2022. jan. 5. 02:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Nyilvan ha igy nezed a kerdest, a betet jobb, de a tampon kenyelmesebb. Amugy meg van mar jopar egyeb alternativa is.
2022. jan. 5. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
7%
Kehely, mosibetét vagy mensibugyi
2022. jan. 5. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
42%

Betétet használtam világéletemben. Nem is spórolok vele hisz munkában fehéret kell hordanom.


Roppantul nem érdekelt hogy mi van benne, tőlem egy komplett fóka is lehet benne 😀 nem foglalkoztat ilyen szempontból hogy mennyire rossz a bolygónak, csak a trutyit szívja magába és tartsa benn, aztán "soha viszont nem látásra" ha úgy van (és általában úgy van) 🤣

2022. jan. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A kőolaj és származékai nemcsak a környezetnek ártanak, hanem a szervezetnek is.
2022. jan. 5. 11:26
 5/12 anonim ***** válasza:
26%
#3 vagyok. Miért árt a szervezetnek? Csak kiváncsi vagyok. Illetve miért kaptam leszavazást, akitől kaptam :o
2022. jan. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
23%

5-ös:

Nyilván azért, ahogy beszélsz a menstruációdról ("trutyi") és ahogy a környezetet leszarod.

2022. jan. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más válik be. Nekem problémáim voltak a betéttől és a tampontól is egy idő után, hiába próbáltam ki sok félét. Végülis a kehely vált be, sokkal kényelmesebb és így alig kell "foglalkoznom" a menstruációmmal. Meg persze költséghatékonyabb is, hosszú évekig használhatom. Ha neked nem okoz gondot a betét és a tampon se, akkor a kényelmesebbet válaszd.:)
2022. jan. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#5 Rák csak hogy egyet említsek, de akár bármilyen nőgyógyászati problémát előidézhet.
2022. jan. 5. 14:38
 9/12 anonim ***** válasza:
39%
6-os! Miért, hogyan kellene beszélni a menstruációról? Például tündi-bündi ungyuru-bungyuru menstruációcskám? Vagy mégis hogy gondolod? A környezetet meg ezek szerint minden nőtársam leszarja, aki nem kelyhet, mosibetétet meg tudja a fene miket nem használnak?
2022. jan. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%
Én betét párti voltam, amíg az anyám rám nem erőltette a tampont. Szerintem ugyanolyan veszélyes mindkettő.
2022. jan. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!