Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megcsalás után STD teszt?

Megcsalás után STD teszt?

Figyelt kérdés

Szóval mint kiderült immáron ex barátom a hátam mögött nem egy nővel csalt meg, én pedig erről nem tudva voltam vele együtt többször is (orálisan is, gumit se használtunk mert huzamosabb ideje voltunk együtt és én gyógyszert szedek).

Mennyi esélye lehet hogy elkaptam tőle valamit ha nem volt semmi bajom, se gyanús folyás, se viszketés/kiütés, egyszóval semmi fura ott lent. De idegesít a tény elég félős is vagyok, és nem tudom hova mehetnék esetleg ilyen problémával.

Láttam magánban végeznek szűréseket,de egyetemista vagyok nincs 40+ ezer forintom rá. Hol bizonyosodhatnék meg hogy semmi baj nincs úgymond és ne kelljen ennyire sok pénzt kiadnom egy magán klinikán?

Valamint ha elmegyek nőgyógyászhoz szokásos vizsgálatra ahol kenetet vesznek stb, ott meg tudjak ezt állapítani? Vérvételre is gondoltam de nem tudom ott mit néznek a vérben,lehet ki se derülne.

Hova fordulhatnék? Esetleg volt már valaki hasonló helyzetben?

Tapasztalatok?



2022. jan. 5. 23:29
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

Bőr- és nemibeteg gondozó.

Sajnos a "nem volt semmi bajom, se gyanús folyás, se viszketés/kiütés" semmire sem garancia, ez csak gomba meg baci tünet volna. Az igazán durva dolgok hosszabb lappangási idővel bírnak.

2022. jan. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

Ha magánra nincs pénz/nem akarsz költeni, akkor mi a gond az sztk nőgyógyászattal? Feltételezem, aktív nemi élet mellett egyébként is jársz hozzá, ha másért nem, hát gyógyszerért.

Elmondod, hogy szűrést szeretnél, ennyi.

2022. jan. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]

A nőgyógyász ide kevés, ott gombás, bakteriális fertőzést néznek, nem STD-t, nyilván ettől függetlenül menj el megnézetni.

2022. jan. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

És ha kérek időpontot a bőr és nemibeteggondozóba ott hogy működnek a dolgok? Mármint tovább küldenek valami tesztre vagy nőgyógyászati mintavételre? Esetleg ott helyben vesznek mintát és majd vissza kell mennem az eredményekért?

Nagyon tapasztalatlan vagyok ilyen téren és ijedt is így minden segítséget/tanácsot szivesen fogadok és ment a zöld mindenkinek!

2022. jan. 5. 23:46
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Ott helyben a bőr és nemibetegben megcsinálják. Vesznek vért + kenetet. Egyedül clamydiára nem tudnak ott szűrni, mert azt a méhnyaból veszik és ahhoz nődoki kell, de minden egyebet megnéznek. Mondd el nekik nyugodtan hogy jártàl és szeretnéd ezt. Lehetőséged van anonim szűrést kérni, akkor valami számsor (?) vagy jelige (?) alapján azonosítanak majd, de ezt elore kell jelezned. Elég alapos vizsgálat amúgy. Ha időpontot kérsz csak annyit mondj, h bőr és nemibeteg és STD szűrésre.
2022. jan. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod. Sokat segítettél. További szép estét Neked!
2022. jan. 6. 00:20
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Egyáltalán nem végzik el minden Bőr és Nemibeteg gondozóban az STD szűréseket, és a chlamydiát sem szűri nőgyógyász!
2022. jan. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
19%
Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszolok. Legyél egy kicsit pozitívabb. Sajnálom, hogy ilyen barátot fogtal ki de gondolkozhatsz úgy is, hogy azok a lányok egészségesek is lehetnek. Tehát egyáltalán nem biztos, hogy bármit is elkaptal.
2022. jan. 6. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom merre laksz, de nálunk (Debrecen) minden mintavételt megcsinál a nemi beteg gondozó, a Chlamydiát is. Elég szomorú, hogy vannak olyan helyek, ahol ezt nem csinálja meg az orvos, pedig alapvizsgálatok. Ugyanúgy működik egyébként, mint a nőgyógyásznál, kacsával feltárnak és mintát vesznek a hüvelyfalról és a méhnyakról is.
2022. jan. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#8

Persze nem 100% hogy betegek vagy ilyesmi de van rá esély és jobb kizárni szerintem. De egyébként van olyan aki nem sok szexuális életet élt aztán mégis elkap valami nyavaját anélkül hogy 10+ emberrel összefeküdne. Szóval sosem tudhatod.

2022. jan. 6. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!