Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászati rákszűrés után...

Nőgyógyászati rákszűrés után meddig szokott pecsételő vérzésetek lenni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 8. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen. Lehet, hogy erősebben vizsgáltak. Egy aranykezű dokinál ez nem fordul elő.
2010. szept. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még sosem véreztem a vizsgálattól. Szerintem ez nem normális.
2010. szept. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
semeddig
2010. szept. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nekem volt,hogy utána picit véres volt,de az csak attól mert ott megsért vagy nemis tudom belül. De az nem folyamatos,szóval nem hiszem,hogy az akár órákig is elhúzódhat normál esetben.
2010. szept. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát igen...aranykezű dokiknál semmi vérzés, nem aranykezűeknél előfordulhat.

Mivel nekem méhszájsebem van,akármilyen óvatosan is vizsgál,általában vérezgetek mindig.

1-2 napig,enyhe kismennyiségű vérzésem van ilyenkor.

2010. szept. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Nekem sem szokott lenni soha, de nem volt a vizsgálóasztal rendesen beállítva és egy kicsit fájt is. Amúgy aranyos dokim van.
2010. szept. 8. 17:40
 7/7 anonim ***** válasza:

Velem is előfordult már(nem mindig),de sosem tartott pár óránál tovább (tehát még a vizsgálat napján elmúlt).


25/L

2010. szept. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!