Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mehetek Magyarországra nőgyógy...

Mehetek Magyarországra nőgyógyászhoz ha külföldön élek tehát Magyarországon nem vagyok biztosítva?

Figyelt kérdés
Én úgy tudom hogy ez lehetséges, csak akkor fizetnem kell.Kb mennyibe kerül ott egy privát nőgyógyásznál fogamzásgátló tablettát felíratni? Eddig még nem szedtem, most mennék először nőgyógyászhoz ezért nem tudom hogy zajlik.

2022. jan. 11. 21:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%

Magánban azt csinálsz, amit akarsz.


Az árak elteroek. Kell rakszurest is csinálni. Nálunk pl így 20

2022. jan. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Mehetsz, attól függően, hogy hol 15-25 ezer Ft.
2022. jan. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Csak első alkalommal vagy havonta ennyi?
2022. jan. 11. 21:09
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
Minden alkalommal ennyi, egy adag gyógyszer 3 hónapra elég.
2022. jan. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%
Ha csak gyógyszert íratsz fel, akkor lehet kevesebb összeg. De első alkalommal nem.
2022. jan. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
60%

De ha kulfoldon elsz, akkor 3 havonta hazajarsz majd feliratni? Vagy hogy? Nem egyszerubb kulfoldon?

Vagy most koltozol haza? Ha igen,akkor fizesd magad utan a tb-t (havi 8 ezer asszem) es ugy azert egyszerubb szerintem, mert a haziorvos is felirhatja kesobb, de eloszor nogyogyaszhoz kell menni, az elsot csak o irhatja fel.

2022. jan. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
A határ mellett élek szóval nem lenne probléma az utazás. Nem tudom hogy itt menjek el vagy inkább Magyarországon. Ausztriában élek a nyelvvel nem lenne gond de valahogy “komfortosabb” lenne magyarul, az izgulás miatt is mert eddig nem voltam nőgyógyásznál soha. És azt hallottam hogy a privát sokkal jobb, ha meg már úgyis fizetek akkor mindegy hogy hol. Ti hova mennétek?
2022. jan. 11. 21:30
 8/17 anonim ***** válasza:
6%
20k körül, de kérdezgess és keress olyat aki nem akar megvizsgálni. Orvostól tudom, hogy a tanulmányaik szerint tablettához nincs rá szükség, mégis sokan "bekukkantanak". De amúgy nekem mindegy, mit csinálsz, ez csak tanács volt.
2022. jan. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
63%
Én magyarországra mennék, tényleg elég izgulással ját, sőt még a nyelvvel is megkeverbni!!
2022. jan. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
53%

Nem a tabletta miatt csinaltak szűrés, hanem mert ott voltam, ws kell időközönként.

Kell egy első is

Semmi belekukkantani akarást nem érzek ebben

2022. jan. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!