Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek ha semmisem használ?

Mit tegyek ha semmisem használ?

Figyelt kérdés

kerlek segitsetek.

Visszatero csipo vizelettel,folyassal kuzdok.

Csipo suru/darabos vizelet , sargas picit viszketo folyas.

Kaptam kupokat amik segitettek de utanna mindig visszatert a panasz.

amiket kaptam: klion-d kup , utanna cns kupt , most pimafucin kupot +kenocsot kaptam amit meg nem valtottam ki.

(Mindig voltak ilyen gondjaim de most raadasul kismama is vagyok)



2022. jan. 12. 01:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Húgyúti fertőzésed van, a háziorvosodtól kérj beutalót vizelet tenyésztésre. A terhesség sajnos hajlamosít hüvelyi fertőzésekre, ott nyilván a nőgyógyászod megfelelően kezel.
2022. jan. 12. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

Igyál vörösáfonya levet, edd a gyümölcsöt szezonban, szedj kapszulát, nem engedi a baktériumokat megtapadni a húgyutakban.


Dm.ben tudsz venni Mannóz port, idd azt is.


Szex után pisilj.


Igyál cickafarkfű és kamilla teát.

2022. jan. 12. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Volt vizelettenyesztes. Genny volt benne.

Kupot kup hatan kapok.. semmi nem segit csak ideig oraig.

Hova menyjek meg hogy segitseget kapjak……

2022. jan. 12. 13:55
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Itt irtuk..
2022. jan. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Tozegafonya kapszula/tea/szirup

Kamilla tea

Mannoz

Mindent probaltam. De semmi.

De eszem/iszom tovabb azert.

2022. jan. 12. 20:29
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
5-ös Ha nem múlik miért nem kaptál antibiotikumot, szájon át? Aki kérte a vízelet tenyésztést kellett volna felírjon. A hüvelykúp csak a nőgyógyászati problémát kezeli. A 2 "nyílás" független egymástól!
2022. jan. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%
A vizelet tenyésztésnek nem az az eredménye, hogy "genny" XD Hogy lehet ilyen hülyeséget írni? Meghatározzák hogy melyik baktérium oka a fertőzésnek és célzottan adnak rá antibiotikumot.. ezekkel a hüvelyi kúpokkal semmit nem fogsz elérni, elképesztő mennyi felszínes doki van, gondolom TB alapon voltál kórházban... hát ott nem is lehet már gyógyulást várni. Sokkal többet árt a babának is ha nem vagy rendesen kikezelve, normális antibiotikummal.
2022. jan. 14. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

[link]


Viszek MEGINT ! ottvan 2 db genny a szelen aza 2 feher pont.

Ilyenek vannak benne hol sok hol kevesebb!

Nem nem kaptam semmilyen gyogyszert szajon at sajnos !

Miszerint “nemkell”

Kismamaknak “nem adunk”

Remelem most sikerrel jarok!

2022. jan. 14. 07:50
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem egyáltalán nem vettek komolyan az orvosok, a helyedben felkeresnék egy normális urológust, a vizeletet pedig nem holmi otthon talált üvegcsében kell leadni, hanem bórsavas steril tartályban, amit csak patikákban illetve magánlaborban, kórházban adnak... és fontos hogy nem a napközbeni pisit kell elemezni, hanem kizárólag a reggeli legelsőt! Beszéld meg a Synlabbal, ott mindent elmondanak! Ha bakteriális gyulladásod van, az rámehet a vesédre is pár hét alatt és az sokkal nagyobb fájdalmat, vérvizelést fog okozni. Ezt tapasztalatból mondom!!!
2022. jan. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

[link]


Az eredmeny szamomra erdekes!

2022. jan. 14. 12:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!