Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha korában nagyon sokszor,...

Ha korában nagyon sokszor, szinte állandóan volt hüvelyfertőzésem az okozhat a későbbiekben vetéléseket?

Figyelt kérdés

Hosszú évekig állandóan fennált valami hüvelyfertőzésem. Szinte soha nem szűnt meg kezelések ellenére sem. Javarészt gomba ritkán bakteriális. Sajnos én is hibáztam nem tudtam hogy nem szabad és majdnem minden nap belül kimostam sima vízzel. Már tudom hogy főként emiatt állt fent mindig a gombás fertőzés.

Gyerekvállalás előtt végre úgy tűnik sikerült kikezelni, könnyen teherbe is estem 2 alkalommal is ám mindkétszer korai szakaszban elvetéltem.


Hüvelyi ultrahangon semmi eltérés nem látszik tökéletesen rendben van a méhem, méhnyálkahártya és petefészkek állapota is.


Ennek ellenére kérdésem hogy a korábbi sok sok évig fennálló fertőzésnek lehet szövődménye a vetélés? Vagy ha szövődménye lenne a fertőzéseknek nem is estem volna könnyedén teherbe?



2022. jan. 13. 16:13
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. jan. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!