Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális az ha műtéti terhessé...

Normális az ha műtéti terhességmegszakítás után barnás pecsételő folyásom van? 9 hetesen el kellett vetetni a magzatot. 12.-én műtöttek nem éreztem a tágító felhelyezésekor és műtét után se fájdalmat egyedül a derekam olyan mintha becsípődött volna.

Figyelt kérdés
Amíg várandós voltam mindentől rosszul lettem alig ettem többször hánytam emiatt nagyon lefogytam, műtét után már nem vagyok rosszul és mindent is össze ennék. Az orvosom 6 hét múlva javasolta a kontroll vizsgálatot ami magánkórházban fog megtörténni. Műtét után pár órára kicsit erősebben véreztem másnap már csak barnás pecsételő folyásom volt. Ez volt az első terhességem. Mennyire normálisak ezek a tünetek így műtét után? Abortusz ellenesek inkább tartsák magukba a mondandójukak nem fogom senki orrára kötni miért kényszerültem erre így leginkább azok válaszoljanak akik már átestek egy ilyen műtéten. Köszönöm!

2022. jan. 14. 06:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt abortuszom, de szerintem két nappal utána teljesen normális, sőt, ha erősebb, nem csak pecsételő, akkor is.
2022. jan. 14. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem normális.

De hívd fel nyugodtan az orvosod, vagy (akármilyen hülyén hangzik) a védőnőt.

2022. jan. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Normális, nyugi. Nekem utána pár hónapig menzesz elött mindig volt kis barnázás.
2022. jan. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 sentinel53 válasza:
Terhesség kezdeti szakasza legtöbbnél hányingerrel kezdődik. Műtét után, meg normális lett az állapotod.A barnás folyadék, a vérzés megszűnése.
2022. jan. 30. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem másfél hete volt a műtét pár napja már csak barna pecsételés van, mostanra az is napi 2-3 alkalommal.
2022. febr. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!