Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok/Nők. Miért van az...

Lányok/Nők. Miért van az hogy amikor megjon rogton faj a hasam es a vegtagjaim?

Figyelt kérdés
7.ben jött meg először, akkor meg semmi baj nem volt. Aztan mar 8. osztaly elejen elkezdett fajdogalni a hasam. Ezzel semmi baj nem volt, mamám segített tudtam hogy természetes. Aztán már 9.ben annyira erős volt ez a fájás h amikor megjott elkezdett fajni a combom es a vegtagjaim is. Mara mar ez annyira eros hogy pl most tegnap este jott meg es hiaba vettem be apranaxot,de nem hatott semmit, mivel olyan gyogyszer nincs itt a paromeknal ami otthon van nekem (Dolowill) egesz ejszaka sirtam es nem aludtam 1 percet sem. Raadasul olyan eros hogy az OB nagy tampont is orankent csereltem egyszer at is azott a betet is. Mitol lehet ez.? 11.ben kezdtem tampont hasznalni. Lehet hogy attol is faj?
2022. jan. 16. 09:08
 1/1 anonim ***** válasza:
91%
Ennyire erős és fájdalmas vérzésnél érdemes lenne elmenni orvoshoz. Van párod, tehát egyébként se ártana, ha még eddig nem voltál.
2022. jan. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!