Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pisitölcsér használata?

Pisitölcsér használata?

Figyelt kérdés
Vettem egyet és egyrészt nagyon furán folyt ki belőle és össze-vissza akart menni, másrészt felül kifolyt, pedig nem telt meg. Más fajtát kéne vennem?
2022. jan. 23. 16:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Milyet vettel?

Nekem is van, eddig csak kiprobaltam itthon, dmnem volt "eles bevetesen", de ezt nem tapasztaltam.

2022. jan. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

HUF 356.62 31%OFF | Woman Standing Piss Portable Toilet Urinal Camping Tent Travel Toilet Female Urinal Female Pee Funnel Emergency Silicone Urinals

[link]

Ilyet

2022. jan. 23. 16:52
 3/12 A kérdező kommentje:

pisiperverzek kíméljenek pff

"Az lehetett a a baj h nem a nyitott szamba pisiltel abból nem folyna ki"

2022. jan. 23. 16:55
 4/12 anonim ***** válasza:
27%
Mi értelme van ennek a használatának? Nem kötekedni akarok, csak tényleg érdekel.
2022. jan. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hogy ne kapjak gyulladast wcn, guggolni nem tudok felette
2022. jan. 23. 17:09
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
Mig egy pasi csak lehuzza a sliccet es kesz, addig egy lany csak ugy tud pisilni nyilvanosan, h letolja a nadragjat... na most pucer seggel lehet guggolni es rejtozkodni, egy fas-bokros teruleten. De van, h nincs lehetoseg erre. Ekkor jon jol ez az okossag, hogyan pisiljenek a lanyok anelkul, h le kene venniuk a nadragot. Egyszeruen, mint a sracok
2022. jan. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én félnék hogy lepisilném vagy a kezem, vagy a nadrágom mert kifolyna mellette. Nem kellemesen síelős pózt vágni a nyilvános wc felett ezt aláírom, de hál istennek nekem nem volt még gondom belőle. Vittem kis fertőtlenítő kendőt, nedves wc papírt, sosem kaptam el fertőzést.
2022. jan. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
36%
Jaj te vagy az aki az anyosodnal szeded össze a gombát 😂 beteg vagy komolyan😂 ott is ugyanazt irtad hogy nem tudsz wc fölött guggolni mert nem bírják a labaid😂😂😂😂
2022. jan. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8-as nem tudom miről beszélsz
2022. jan. 23. 18:15
 10/12 anonim ***** válasza:
76%
Egyből gondoltam😂
2022. jan. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!