Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 22 éves vagyok és nagy melleim...

22 éves vagyok és nagy melleim vannak (85D). Nem kerekek, lefele lógnak, és félek szülés/szoptatás után fognak sokkal jobban lógni. Hasonló tapasztalatok? Fog utána jobban lógni? Plasztikáztatni nem szeretnék. (nagyon laza a bőrszövetem, örököltem)

Figyelt kérdés

#mellek #Lógómellek
2022. jan. 23. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
45%

Fiú vagyok, nagyon együttérzek veled. Azért valahol természetes dolog ez, minél nagyobb a súly, annál jobban nyúlik a bőr is. Szerintem, ha mindent megteszel a magad részéről, nincs okod aggódni, a férfiak is tisztában vannak a fizika törvényeivel. A közösségi médiának meg nem kell bedőlni, illúzió, a szeretetnek meg nem lesz akadálya a testi adottságod, és természetes öregedéssel járó szépséghibák.

23F Nagy puszi.

2022. jan. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, jó közben érezni hogy vannak olyan férfiak, akik így gondolkodnak.. a páromat nem zavarja, inkább nekem van problémám ezzel, dehát valahogy le kell győznöm..a közösségi média, insta stb. bekaphatja, mert egy nagy kamu az egész :) de tudom ha formásabbak, kerekebbek lennének a melleim, sokkal magabiztosabb lennék, ezért kérdeztem kinek mi a tapasztalata, hogy akkor úgymond lelkileg készítsem fel magam :))
2022. jan. 23. 20:20
 3/6 Humor Herold ***** válasza:
79%
Nekem volt olyan barátnőm aki kisebbre csináltatta.Mert hatalmasak voltak neki,és fájt a háta,érezte hogy probléma ez neki egészségileg is.Mielőtt velem volt dolga megcsináltatta,de még úgy is elég nagyok voltak.
2022. jan. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járunk, én most szoptatok. Nekem úgy tűnik, jobban fog lógni utána, de szerintem nincs ezzel semmi baj. Nem az instára szánom. A férjemnek tökéletes így. De biztos egyénfüggő is.


Ami fontos, hogy ha fejsz kézzel, kerüld a lefelé húzó, fentről le végigsimító mozdulatokat, mert az is a szalagokat nyújtja. Vannak más technikák, vagy fejsz géppel.

2022. jan. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2022. jan. 24. 08:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy jobban fognak logni, de mindeg legyen rajtad melltarto, igy valamennyire nem ereszkednek meg nagyon. Amugy ezt nem kell szegyeld ! Egyetertek az #1-el !
2022. ápr. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!