Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruacio elott a barnazas...

Menstruacio elott a barnazas tenyleg abnormalis?

Figyelt kérdés

Most olvastam, hogy progeszteron hianyra utalhat.

En egesz eletemben igy menstrualtam, hogy a mensi elott 1,5-2 napig barnazas majd az rendes piros verzesse alakult, es a vegen pedig ugy mult el, Hogy szinten barnazassa alakult 1-2 napra aztan elmult.


Ez ezekszerint nem normalis? Rogton az elso napon rendes piros verzesnek kene lennie?


2022. jan. 23. 21:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

nem feltétlen

nekem halvány vér jön először majd rendes aztán amikor már múlik el egyre halványodik míg végül barna lesz aztán az is elmúlik

mindenkinél máshogy van ez is szerintem, ne parázz :)

2022. jan. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenkinél barnával indul és végződik, mert akkor még annyira kevés a vérlemezke hogy barnának látszik.

Mintha azt olvastam volna hogy progeszteronhiányra az utal, és az nem normális, ha peteérés környékén, azaz félidőben barnázik az ember.

2022. jan. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!