Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért vérzek ilyen sokat...

Miért vérzek ilyen sokat mikor soha nem szoktam?

Figyelt kérdés
Kb. egy éve kezdtem el menstruálni és nem nagyon volt semmi mert tesztoszteron túltengésem volt és elég egészségtelenül éltem addig a pontig amig 3-4 havonta jött pár csepp vér, most pedig hirtelen elkezdtem sportolni, egészségesen enni és gyógyteákat inni amik segítik a normál hormontermelést, erre egy nap alatt 7 4 cseppes betétet teljesen átvéreztem, ez miért lehet? Most jött ki minden ami ezelôtt nem?

2022. jan. 25. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
66%

Nem vérzel sokat. A 3-4 havonta pár csepp az nem menstruáció. Igen, lehet, hogy vastagabb a méhnyálkahártya, mint lenne egyébként, ha eddig minden hónapban levált volna.

Hány éves vagy, ki diagnosztizálta a tesztoszteron túltengést, milyen kezelést kapsz?

2022. jan. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez hol sok?


Teljesen normális mennyiség.

Nekem pl második nap simán elmegy 4 betét, éjszaka pedig 2 tampon (akkor nem betétezek, mert az éjszakait is átáztatom sajnos)

2022. jan. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Te sem tudod milyen az erős vérzés. Ha olyan lenne neked, mint az enyém volt mindig is, akkor lennél bajban.
2022. jan. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!