Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pszichésen lehet hússal...

Pszichésen lehet hússal kapcsolatos ellenérzés?

Figyelt kérdés
A családom pánikosnak tart, mert mindentől beparázok. Most éppen attól, hogy gyomorrákom van. 48 vagyok , menopauzás . Másfél hete bepöccent az agyam, levesfőzés közben, hogy pfúj ez a hús. Attól kezdve folyton foglalkoztat a gondolat, és enni sem tudok jóízűen. Eszem , hogy ne legyek éhes. Az agyam produkálja ezt az egészet? Volt valaki hasonló helyzetben? 2019-ben volt gyomortükrözésem, akkor reflux, rekeszsérvet állapítottak meg. Régebben is volt ilyen , de egy idő után megszűnt.

2022. jan. 27. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:
92%

Tudod, létezik olyan, hogy vegán, meg vegetáriánus étkezés.

Nem mindegyikük követi ezt etikai, vagy épp környezetedvédelmi okokból. Van egy csomó vega ismerősöm, aki kb egyszer csak úgy kelt fel, hogy undorodott a hústól és azóta sem eszik, mert nem megy le a torkán.

Lehet nálad így marad, lehet elmúlik. Egyél azt, ami jól esik. De jelenleg ajánlanám, hogy kezdj el multivitamint szedni, nehogy bajod legyen a semmit evésből.

2022. jan. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltál. Olyan rossz, hogy így vagyok. Ezelőtt folyton az járt az eszemben, hogy mit kéne enni, ezért olyan fúrcsa.
2022. jan. 27. 19:26
 3/3 anonim ***** válasza:
88%

Én sem eszek húst 5 éves korom óta. Én csak szimplán undorom tőle, hogy az nem rég még érzett és mozgott.

Azóta is így áll a helyzet. 24 éves vagyok, egészséges, nem fogyasztok húspótló izéket, ugyan azt eszem amit a családban bárki más, csak nem eszek húst semmihez.

2022. jan. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!