Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen betegségem van?

Milyen betegségem van?

Figyelt kérdés

Kb 2 hete valószínűleg covidos lettem, miután kigyógyultam belőle minden más betegségem lett, beleszámítva a nemi szervemen is. Viszont nem tudom pontosan mi, mert még nem volt ilyen. Kb 3 napja nagyon viszket, azóta már enyhült, de azért még nem múlt el teljesen, jellemzően este. Leginkább a nagyajkam, a hüvelyemnél néha-néha érzem, hogy ,,beleszúr" a fájdalom, de nem intenzíven. A hüvelyem mellett olyan érzés, mintha kilenne dörzsölődve (új fajta wc papírt használunk, azt olvastam attól is lehet, bár lehet hogy ez hülyeség).

Nőgyógyászhoz nem merek elmenni, mivel még nem voltam fiúval/férfival.

Én egyből hüvelygombára gondoltam, viszont nem vagyok benne biztos, mert nem mindegyik tünete van meg. Kicsit pirosabb az érintett terület, a folyásom normális, sőt kevesebb is mint előtte, semmi szaga nincs és nem kifejezetten fáj csak kellemetlen érzés.

Lehet, hogy összeszedtem volna valami fertőzést otthon? (Máshol nem tudtam volna, mert itthon voltam végig a covid miatt) Mit gondoltok?



2022. jan. 27. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kb összesen 20 fajta baktérium, gomba okozhat ilyen tüneteket, amit kenetvétellel tudnak megállapítani, hogy melyik és célzott kezelést felírni.

Nőgyógyász csak kívülről nézeget meg ha még szűz vagy.

Magától nem fog elmúlni. Rosszabb lesz.

2022. jan. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azért nem mersz elmenni mert még nem voltal fiúval? Ezt nem igazán ertem.

Igazából választhatsz.

Elmesz orvoshoz es felír valamit ami rendbe tesz, vagy nem mesz el es később olyan gyulladást okoz a gomba vagy amit elkaptal hogy nem keveredsz ki belole.

2022. jan. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


Beliema Effect Plus, ezt a dmben is megveheted, gombas es bakterialis fertozesre is jo. Vennék még hozza kremet is, hogy elmuljon a viszketes. [link]

hamar kezeld, meg ma vasarolj be, mert csak rosszabb lesz. persze patikaban is kapsz.

2022. jan. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Végül kértem időpontot nőgyógyászhoz, de több mint 1 hét múlvára van időpont, ma elkezdtem kenni a candibene krémmel, nem tudom az mennyire lesz hatásos?!

#3 holnap reggel tudok elmenni, de az lesz az első, de azért köszönöm!:)

2022. jan. 28. 21:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Jajj.

Nem kellett volna. És ne ajánljatok neki semmit. Ne kend addig semmivel!

Csak annyit érsz el vele, hogy elfedik a betegséged és az orvos nem fogja tudni megállapítani, mi bajod. Aztán szépen haza mész és 2 hét múlva megint kiújul, megint mehetsz nőgyógyászhoz…

2022. jan. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
dehogyne kezelje magat, nem veletlenul veny nelkul kaphatoak ezek. mi az, hogy elfedi? ha hatasos akkor jobban lesz, igen, vagyis akkor mukodik a gyogyszer. ha megy dokihoz akkor mondja mit hasznalt, ennyi... nehogymar 1 hetig szenvedjen es rosszabodjon a gombaja. Nyugodtan hasznald kerdezo, remelem mar enyhitett. Annyi, hogy mindenkeppen hasznalj kupot is, a krem nem eleg magaban.
2022. jan. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jah meg az alsonemuidet ilyenkor fertotlenitsd.
2022. jan. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!