Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Intenzív vese tájéki fájdalom,...

Intenzív vese tájéki fájdalom, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
tegnap éjjel arra ébredtem, hogy erősen fáj a hátam,pontosabban a vese környéke!Vettem be gyógyszert,és szenvedve megvártam, hogy hasson,ez úgy 1 óráig tartott,ez után teljesen megszűnt, reggelre mint ha meg sem történt volna.Ez 2 éven belül 4-edjére fordult elő velem,és nem tudom mi válthatja ki,mert az előző 3 étkezés után történt,de most nem is vacsoráztam... Mindenképpen el fogok menni orvoshoz,csak addig érdeklődök,volt-e még valakinek hasonló baja,és tudja-e mitől lehet...előre is köszi!
2010. szept. 9. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:
vesekő?
2010. szept. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

vesekő!?

Apámnak is ilyen panaszai voltak (éveken keresztül)!

Múlt héten került kórházba, ahol kipisilte iszonyat fájdalmak között (ordított mint a fába szorult féreg!)


Igyál sokat, mert lehet hogy még csak homok!

És ha van no-spa, akkor a görcsöknél ajánlott!


(de tényleg irány a doki, mert mi nem azok vagyunk!)

2010. szept. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag bármi lehet, sztem nincs összefüggés hogy étkezés után van e vagy sem.



Nálam akkor van ilyen, ha huzatot kapok, vagy ha pl fekvés közben elnyomom, mert rossz a matrac vagy begyürődik a takaró egy csomóba stb..



Vesekőnél, folyamatos tompa majd élesebb szurkálás van, vesegörcsnél olyan erős a fájdalom, hogy összegörnyedsz nem tudsz felegyenesedni.


Ha veseköved lenne, akkor mindenképpen kellett előtte érezned homokot pisiléskor, ami így szurkál ott lent illetve csíphet is.

2010. szept. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

én a vesekövet találtam eddig a googleban, de az nem gyakori lenne,eddig több hónap telt el mindegyik között...

amúgy nagyon köszi a gyors válaszokat,és tényleg megyek dokihoz nemmsokára! :)

2010. szept. 10. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!