Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy hónapot kimaradt és most...

Egy hónapot kimaradt és most nagyon erős a vérzésem, szó szerint ömlik.. mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Ne kövezzetek meg légyszi. Szeretkezéskor a gumi elszakadt bennem (párom nyilván nem ment el). Most amikor megjött, egy kicsi darab gumit találtam a tamponon.

Ha esetleg van/ volt még ilyen gumi darab, az milyen kárt tud okozni bennem?

Van a kettőnek valami köze egymáshoz?

Most amikor megjött elég nagy fájdalmaim voltak és ehhez társult még az erős vérzés is… ha nincs köze a gumihoz, akkor miért van?


2022. jan. 29. 07:25
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Amikor kimaradt, csinàltàl tesztet? Nem tudom a gumi okozhatott e gondot, talán jobb ha elmègy orvoshoz. Biztos ami biztos
2022. jan. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, csináltam. De nálam valamilyen szinten “megszokott” a kimaradás, mindig is cisztákkal küzdöttem, volt hogy fél évig nem jött meg.. a létező összes fogamzásgátlót szedtem PCOS-ra … hosszú sztori.

Nekem ez a hatalmas mennyiségű vér a szokatlan, főleg hogy első éjjelről volt szó. Máskor 3 nap alatt nem vérzek ennyit.

Elkezdtem szedni egy növényi eredetű gyógyszert, direkt nőknek való. Helyre hozza a hormon háztartást stb stb, ahogy elkezdtem szedni rá 2 napra meg is jött. Lehet ez “borított” fel mindent? És ez a borzalmas fájdalom? :(

2022. jan. 29. 08:12
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
Nem minden gyógynövènyt szabad, endometriózisom van, nekem pl tilos a cickafarkfű. A nagy fájdalom lehet azért, mert kipukkadt egy ciszta. Menj el orvoshoz. Én ezt javaslom
2022. jan. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az tuti a gumi volt? Mert az szakadáskor nem darabokra szakad.
2022. jan. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!