Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak,ha nadrágon...

Mit csináljak,ha nadrágon keresztül is érzem a szagot? Tobbi lent

Figyelt kérdés

Nagyon erős szagú a fehér folyásom és lehet érezni nadrágon keresztül néha. Ha valaki a közelemben van attol felek,hogy o is erzi ha en erzem. Nincs semmilyen fertozesem,de nagyon zavar ez a szag. Nem tudom hogy a folyasomnak van ilyen eros szaga vagy a puncimnak. Vagy mindketto😂😂😂

Viccet felre teve masnak is ennyire erzodik vagy csak nekem es menjek el inkabb orvoshoz? Betetet nem akarok hordani mert nem “megfulladok” ott lent ha azt kene hordanom egesz nap.. 20/l


2022. jan. 29. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Megfulladsz ott lent? Ezt hogy érted?
2022. jan. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Vannak légáteresztő tisztasági betétek, biztosan találsz, ha így keresed.
2022. jan. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Ha folyásom van én is tisztasági betétet használok, Naturellát.
2022. jan. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is így vagyok ezzel. A férjem szerint teljesen rendben vagyok, de attól még aggódom, hátha mások érzik. Terhesség alatt még durvább volt. Nőgyógyásznál eddig akárhányszor kértem tenyésztést, negatív lett.
2022. jan. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
4: Nem kell aggódni. Én is érzem férfiakét, ha csak a szobában vannak is.
2022. jan. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

Hát több szemszögből is megközelíthetjük.

Sokat segít ha nem szoros nadrágot viselsz és nem tangát.

Legfőképp azért erősebb, mert baromira izzadsz és az terjeng.


Velem is előfordult már estére, hogy csurom víz a fél bugyi.

Azt azért hozzátenném, hogy ha a munkahelyen az időd felét álmodozással töltöd és neadj isten benedvesedsz az tényleg k*rvára szagos lesz 8 óra munka után.


A legutolsó lehetőség a fertőzés. Leginkább úgy mondanám, hogy csak tiszta vízzel mosd le magad, tedd fel egy ujjad és hát ha ciki ha nem, szagold meg. Az, hogy erős az illata, nem azt jelenti, hogy fertőzés. Ha fertőzés, az akkor vagy baromi erős hagyma szagú, vagy 3 napos napon hagyott húsé. :D


Legutoljára pedig remélem senki nem verte ki erre a fas*át, mert hát gyakorin ez szokásos.

2022. jan. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kedves elso!: igazabol erzem hogy nem szellozik es ezert irtam azt hogy megfulladok ott lent.

Kedves harmas!: nekem minden egyes nap van folyasom. Nem szeretnek minden egyes nap betetet hordani mert nem tul egeszseges szerintem.

Kedves negyes!: nekem is nem egy tenyesztesem volt amik mindig negativak lettek. A ferjed nem szokta mondani,hogy erzi a szagot? Vagy nem kerdezted tole? Azert most megnyugodtam hogy nem csak nekem van ilyen problemam..

Igazabol volt egy lany,aki mondta a suliban,hogy egyszer volt egy lany a buszon akinek annyira erezte a verszagat hogy menstrualt a csajszi,hogy azota aggodom hogyha az emberek mar lassan azt is erzik amikor menstrual az ember akkor a folyasom szagat is ugyanugy erzik.

2022. jan. 29. 22:34
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

7

A menstruáció teljesen más. VÉR. Mérpedig a vér elég hamar szagos lesz. És amikor már szagos, hidd el nem 1 órája cserélt betétet vagy tampont a csaj.

2022. jan. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
39%
Esetleg nem használsz intimmosót? Nekem ha van folyásom, általában az elmulszatja, ha nem hormonális (értsd: középidő).
2022. jan. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A testszagot minden esetben baktériumok okozzák. Valamit mégse jól csinálsz. Tehát felkelsz reggel, kimosod alaposan és úgy indulsz el, de napközben olyan lesz? Mert, ha így van, akkor lehet a táplálkozáson kéne változtatni. Ha így van, miket eszel?
2022. jan. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!