Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Visszatérő hüvelygomba,...

Visszatérő hüvelygomba, hüvelygyulladás kezelésére?

Figyelt kérdés
Évek óta küzdök ezzel a problémával már mindent próbáltam szinte. Krémeket hüvelykúpokat...volt amitől pillanatnyilag jobb volt de aztán amint abba hagytam újra kezdődött. Voltam orvosnál is vérvételen is és eddig nem találtak semmit minden értékem jó. Nagyon tanácstalan vagyok már nem tudom mit tehetnék. Bármilyen tapasztalatot vagy praktikát esetleg gyógynövényt kúrát meghallgatok. Előre is köszönöm a válaszokat
2022. febr. 1. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
Candida diéta esetleg, ha gomba okozza akkor ez segíthet.
2022. febr. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is étrend. Elsőnek hagy el a cukrot, édességeket, csoki szinte teljesen, szerintem már az segíthet. Ne sörözz! Kenyeret és pizzát is nagyon keveset szabad fogyasztani.
2022. febr. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálam méhszájseb okozta, amit csak a harmadik orvos volt hajlandó kezelni, azóta nem volt ilyen problémám.
2022. febr. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!