Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyògyàsznàl voltatok màr...

Nőgyògyàsznàl voltatok màr nem epilàlt puncival?Nekem most szőrős ellége de nem szedném le teljesen?16/N Kort is ha lehet

Figyelt kérdés
Nogyogyaszat
2022. febr. 3. 04:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Voltam igen,sőt csak úgy voltam. Nem érdekli őt.
2022. febr. 3. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Voltam, nem szólt érte hogy meghagytam, nem is fintorgott a doki. 22 vagyok
2022. febr. 3. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

Voltam és nem zavarta.


48/N

2022. febr. 3. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%

A nőgyógyászok általános véleménye, hogy a fanszőrzet a betegségek elleni védekezés első bástyája, a leborotválása egy buta, egészségtelen divat.

Természetesen nem úgy kell érteni, hogy a szőr minden betegség ellen véd, hanem a leszedésével ajtó nyílik a fertőzések előtt, a szőr hasznos, a szőrtelenség előnytelen.

Amúgy sem néz nőként a pácienseire, különösen nem izgatják őt a puncik, amiket vizsgál. Rendellenességek jeleit keresi rajtuk, bennük. Ahogyan a fogorvos előtt sem eszel fokhagymás kolbászt, hanem fogat mosol, a nőorvos előtt is mosd meg magad alul, az éppen elég.

2022. febr. 3. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
18%

"A nőgyógyászok általános véleménye, hogy a fanszőrzet a betegségek elleni védekezés első bástyája, a leborotválása egy buta, egészségtelen divat."


Nem, ez a te ostoba és megalapozatlan véleményed.

2022. febr. 3. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%

Szerinted a nőgyógyászt mit érdekli?

Valószínűleg eléggé tisztában van a női testtel, ráadásul orvosi titoktarás is létezik ám.

2022. febr. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen
2022. febr. 3. 07:17
 8/12 anonim ***** válasza:
97%
Én is úgy voltam, nem érdekelte
2022. febr. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%

#6 Azt, hogy ostoba vagyok, nem tagadom, rengeteg dolog van a világban, amihez semennyire sem értek.

De azt, hogy ez a véleményem megalapozatlan lenne, visszautasítom, és idézek neked egy pár cikket az USA és Nagy-Britannia idevágó folyóirataiból: [link]

[link]

Nincs időm többet idézni, pedig lehetne sokat.

Ha tudsz olyan tanulmányról, amely a szőrzet eltávolítását egészségügyi előnynek írja le, te is írd meg. Én csak maximum olyat találtam, amelyik elmagyarázza, hogy az ezzel okozható bajokat hogyan lehet csökkenteni. Ez utóbbiak egyike sem orvosi folyóiratban jelent meg...

2022. febr. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%
Bocs, az 5-nek válaszoltam.
2022. febr. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!