Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális, vagy a Covid...

Ez normális, vagy a Covid miatt is lehet?

Figyelt kérdés

Még nem tartok a ciklusom felénél, 4 napja Covidos vagyok és olyan duzzadtak a melleim, mintha menzesz előtti napokban lennék.


Nem tudom, hogy aggódnom kéne, vagy ez simán lehet Covid miatt is. Bár az is megfordult a fejemben, hogy most korábban van peteérésem, bár a mellem nem szokott fájni ilyenkor még. Remélem elmúlik.



2022. febr. 4. 20:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy a covid miatt van
2022. febr. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem lehetek terhes, ha lenne partnerem tesztelnék.
2022. febr. 4. 20:29
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális ha megvan... Ezek a "jelei" tünetei a ciklusodnak. Most van meg először? Mert nekem ebből úgy jönn le.
2022. febr. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3-as, jaj, nem. Már 25 vagyok, de igazából közelébe sem vagyok a menzesznek, most vagyok a ciklusom 15. Napján és már 5 napja küzdök ezekkel a fájdalmakkal. Amúgy tényleg olyan, mint a duzzanat mensi előtt. Van egy sanda gyanúm, hogy most zavar keletkezett a ciklusomban és előbb fog megjönni, azért fájnak a melleim.
2022. febr. 7. 23:04
 5/13 anonim ***** válasza:
25 évesen mégis mit szeretnél? Kevés az esélye,hogy normalizálodik a ciklusod... Stressz is közbe tehet,hogy hamarabb jön meg emiatt. Fiatal vagy,ez normális.
2022. febr. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem kell bunkózni, csak azért, mert én már mindenféle tünetet megtapasztaltam, de ezt így ebben a formában még nem, és mondom azóta fáj, hogy pozitív lett a Covid tesztem. Olvastam róla, hogy mellfájást okozhatnak bizonyos fertőzések, mellhártyagyulladás is. A mellben ugyanis mirigyek vannak, simán lehet hogy a Covid fertőzés miatt egy kicsit bedurrantak. Másnak meg más területei jönnek tőle gyulladásba, ezért haltak meg rengetegen tüdőbajban a Covidtól. Amúgy meg ez már nem is érdekes esetemben, egyszer úgyis elmúlik valahogy.
2022. febr. 8. 14:26
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha fáj a hátad covidos vagy,pedig lehet,hogy sokat ültél a gép előtt. Fája a hasad covidos vagy, lehet,hogy meg jött,lehet,hogy túl etted magad... Emberek már lassan ott tartunk,hogy ha már lélegzel covidos vagy XD
2022. febr. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7-es 12 nap alatt 4 gyorstesztet csináltam és még mindegyik pozitív úgyhogy nem vagyok túl a betegségen. Azért tettem fel a kérdést mert igenis COVIDOS vagyok és sajnos azóta mindenem is fájt már, teljesen hullámzó tüneteim vannak, szóval szeretnék végre túl lenni rajta, mert már nagyon belefáradtam. :(
2022. febr. 11. 17:02
 9/13 anonim ***** válasza:

Nyugi van kedves kérdező, az,hogy hullámzóan vagy rosszul már a fényt jelenti az alagút végén. :) Ez az egyik matek tanárom is észlelte, túl élte.

Azt viszont jó lenne tudni,hogy mennyire vagy beoltva

2022. febr. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

De ehhez mégis kinek, mi köze van?


Amúgy, 2 Astra és 1 Pfizer, szóval az oltásokat kimaxoltam minőségben. Lehet ezek nélkül már halott lennék. 😅 Apukám nagyon köhög, ugyanezeket kapta. Szóval szeretném elhinni hogy hatnak az oltások, de így nem tudom. Az tény, hogy nélküle sokkal többen meghalnak

2022. febr. 11. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!