Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi vérzés mellett folytath...

Mennyi vérzés mellett folytatható a kezelés Canesten Kombival?

Figyelt kérdés
Nagy valószínűséggel hüvelygombám van, el is kezdtem a kezelést, javultak is a tüneteim (tudom, hogy nőgyógyász lenne a legalkalmasabb felmérni, de fiatal vagyok és mivel vény nélküli készítményről van szó, ezért utókezeléssel úgy gondolom nagy gondot nem okozhatok). Azonban ahelyett, hogy a gyógyszer színét láttam volna ürülni, a második napon már téglavöröses, nem olyan koncentrált váladék ürült, amikor felnyúltam, akkor pedig vérvörösebb színű darabok voltak az ujjamon. Olvastam olyat is, hogy a gyulladt nyálkahártya vagy a felsértett/irritált méhszáj okozhat ilyet, de már egészségügyi betétet tettem be, mert a tisztasági neccesen fogna meg ennyit. Ilyen körülmények mellett is helyezzem fel a 3. tablettát, vagy álljak le a kezeléssel, és később pótoljam? Hüvelyflóra helyreállító tablettát a vérzés (nem menstruáció) további hossza alatt érdemes használni, ha a kezelést letudtam? Köszönöm a segítő válaszokat.

2022. febr. 12. 03:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Állj le vele, és menj el dokihoz sürgősen, ez a vérzés nagyon nem normális. De, okozhatsz nagy gondot.

Egyáltalán nem biztos, hogy hüvelygombád van.

2022. febr. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kiderült, hogy megjött a menzeszem és azzal keveredett a gyógyszer. Hát, nem számoltam vele, hogy megjön, mivel már több, mint egy hete késett, azt hittem, hogy kimarad. Az utolsó tablettát majd a menzesz után felhelyezem, aztán jöhet a helyreállító tabi.
2022. febr. 12. 13:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Még minimális vérzés mellett sem ajánlott a hüvelytabletta, ugyanis nem fog egyáltalán hatni a vérzés miatt. Ha teljesen nulla a vérzés, akkor lehet használni.
2022. febr. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most már tudom, de megijedtem, hogy a tabletta okozta a vérzést, és nem a menstruáció.
2022. febr. 12. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!