Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi időközönként kell...

Mennyi időközönként kell "cserélni" az intim kelyhet?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni magamnak egyet m-es méretben. Közepesen gyenge a vérzésem,, igazából ebből a szempontból elég lenne az s is, viszont a méhszájam kb. 7 centi magasan helyezkedik, ezért az s méret túl rövid lenne. Az a kérdésem, hogy m-es méret esetén is olyan gyakran kell kivenni, mint s-nél, vagy valamivel ritkábban?

2022. febr. 17. 13:20
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Nekem mondjuk merulám van, reggel-este cseréltem. Sosem telt meg, pedig erős a vérzésem.

Nap közben csak olyan helyen cserélem, ahol a wc mellett közvetlenül van a csap, és el tudom mosni. Nekem ez a vizespalackos öblítgetés nem jött be.

2022. febr. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Én is este reggel cserélem, sose telik meg,maximum háromnegyedig.
2022. febr. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Nekem Lali L-es kelyhem van, erősebb napokon 3 óra alatt simán megtelik. Nagyobb kehely pedig nem volt kényelmes, széles is, aminek nincs helye kinyílni, így nem volt benne több hely.
2022. febr. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem telik meg, akkor nyugodtan bent maradhat reggeltől munka utánig és otthon komfortosan tudsz cserélni.
2022. febr. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

Én reggel kiveszem, elmosogatom, visszarakom. Este fürdés előtt (8-10) kiveszem, elmosogatom, fürdés után vissza teszem, aztán alvás.


S-es van, 10-15ml szokott benne lenni. Ez nem tudom mennyire erős, de nem tellik meg teljesen.

2022. febr. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%

Nem erős. 20 ml-ket cserélek pár óránként. Reggelig kell kiegészítésnek betét, mert nem bírja a kehely. (Nagyobb méret)

Ez erős, de elvileg semmi bajom.

2022. febr. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%

Amíg nem szedtem fogi tabit addig a Lali L-es 4-5 óra alatt megtelt.

Most a Dm-ban kapható S-es kibír 12 órát is.

2022. febr. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2022. febr. 19. 04:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!