Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nemi betegségek, mint pl....

Nemi betegségek, mint pl. condyloma okozhatnak hányást, erős szédülést?

Figyelt kérdés

Egy hónapja állapított meg az orvos nálam condlylomát.Másnap este erős,szúrkodó érzésre ébredtem fel,a petefészkem irányába a hüvelyembe..1 percig tartott kb.Aztán vissza aludtam,de mikor ismét felkeltem,szörnyen fájt a derekam,szédültem,majd hánytam is..bevittek a kórházba az erős derékfájás miatt,de semmilyen baktériumot vagy vírust nem mutatott ki a vizeletem és levett vérminta.Infúzióra kötöttek és utána el is múlott a szédülés és a fájás is.Hazamehettem még az nap.De ezen a héten csütörtökön,mikor felkeltem erősen szédültem,alig bírtam felkelni,később pedig hánytam is,de utána jobb lett.Pénteken is ugyanez volt,ma nem hánytam,de erősen szédülök,alig bírtam ide kikecmeregni a géphez.:)

Múltkor a nőgyógyász leecsetelte a 2 pöttyöt,mondta,hogy menjek vissza,pont péntekre voltam kiírva,de olyan rosszul voltam akkor,hogy nem tudtam bemenni.Amúgy a 2 pötty eltűnt,de érzek még enyhe viszketést és némi pirosságot,kellemetlen érzést ott lenn.

Lehet mindez condyloma miatt?


2010. szept. 11. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a szifilisz okozhat.
2010. szept. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia! Nos, mi volt a baj? Mitől voltál rosszul?
2011. aug. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az érdeklődést :)

Nem találtak semmit.Azt mondták,valószinüleg a vesémben volt egy kis homokszemcse,de nem mutattak ki a vizsgálatok semmit :)

2011. aug. 13. 17:22
 4/4 anonim válasza:
Gondolom akkor most már minden rendben van! (:
2011. aug. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!