Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Premens tabletta ciklus...

Premens tabletta ciklus beallítására?

Figyelt kérdés

Nőgyógyászom ajánlotta ezt a tablettát mert rendszertelen a ciklusom és nagyob szokott fájni a hasam.

Most elkezdtem szedni 3havit kell beszednem ez egy kúra.

Vizsgálat során nem látott semmit ami miatt ez lehetne, nagylaboron sem jott ki semmi rossz érték ami befolyásolhatja.

25, 24, 22, 24, 17..

Ezekre a napokra jött meg a mentsruációm az előző hónapokra a menstruációt is beleszámolva.

Volt olyan hogy 2hónapig nem volt meg de olyan is hogy egyhén vérezhettem 1hónapig, vagy egy hónapban 2x is megvolt.

Szerencsére ez még tavaly nyáron történt azóta nem volt ilyen de 1 évben 1x biztosan van ilyen nagyobb kihagyás tavasz környékén, vagy éppen hogy túl sokáig van meg.

Fogamzásgátlót semmiféleképpen nem szeretnék szedni hogy beállítsa. Igaz nem szeretnék babát szóval nekem nem erre kell ez a tabletta hanem hogy normális ciklusom legyen.

Érdeklődni szeretnék hogy akinek ugyanezt ajánlották hasonló problémára annak segített e?

Nagyon köszönöm a válaszokat



2022. febr. 22. 08:24
 1/2 anonim ***** válasza:
A Premens nem fogamzásgátló, hanem egy hormonmentes növényi kivonatot tartalmazó gyógyszer, szerintem kipróbálhatod, különösen, ha panaszaid vannak. Egy próbát megér.
2022. febr. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Elkezdtem szedni.

Volt aki esetleg tapasztalt hasmenest a szedes kozben?

Probalok rajonni mitol lehet de csak azota van reggel 2x hasmenesem miota ez szedem.

2022. febr. 25. 08:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!