Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kevesebb napig tartott a...

Kevesebb napig tartott a lehet, hogy emiatt?

Figyelt kérdés
Olvastam valahol, hogy ha menstruációs kelyhet használ egy nő, akkor kicsit rövidebb lehet a menstruációja, mert a kehelyben vákum keletkezik és kicsit úgymond "szívja" a váladékot. Lehetséges ez?

2022. febr. 22. 11:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. febr. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. febr. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
A hormonokat ez nem befolyásolja
2022. febr. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3 nem is a hormonok miatt gondoltam, hanem hogy a vákum nem e szívja kicsit jobban. Csak mert nekem kB egy nappal kevesebb ideig tartott a mindig tű pontos rendszerességgel, mindig 5 napig tartó vérzésem.
2022. febr. 22. 17:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnos én nem tapasztaltam, pedig lassan 1 éve ezt használom és maradt a 7 napos menstruációm... Pedig jó lenne, ha hamarabb vége lenne, de emiatt nem fog. :(
2022. febr. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5 akkor nem tudom, talán valami baj lehet. Nagyon aggódom. Lehet, hogy valami bajt jelez? Meg kéne vizsgáltatnom magam? Nagyon félek, nem akarok bajt.
2022. febr. 23. 07:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak alapból kevesebb volt most neked, ilyen előfordulhat. Nem mindig ugyanolyan erősségű a menstruáció.
2022. febr. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tudom, csak annyira paranoiás vagyok, és félek, hogy mi van, ha történt valami mégis.
2022. febr. 23. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!