Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció utáni 12. napon...

Menstruáció utáni 12. napon ovuláció? Lehetséges?

Figyelt kérdés
Február 20-án jött meg a menstruációm (amúgy pontos, 28-31 naposak a ciklusaim). Ma délelőtt picit szurkált a hasam, a fejem is picit fájdogál plusz nèha elfog egy ilyen enyhe émelygés, de semmi durva. Elmentem mosdóba és tojásfehérje folyásom van(ugye ami szokott lenni ovulációkor). Még 2 nap van hátra a “megírt” 14. napi ovulációig a ciklusomból. Hogy lehetséges,hogy már most megvannak a “tünetek” ?

2022. febr. 28. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ovu elofordulhat a ciklusban hamarabb vagy kesobb is az “eloirtnal”, bar ha nem teszttel nezed, akkor en nem vennem tutira csak tunetek alapjan.
2022. febr. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt nem vagy gép, így lehet, hogy most rövidebb lesz a ciklusod, és ekkor természetesen ovu is hamarabb van.

Másrészt a fájdogál, szurkál + tojásfehérjeszerű nyák nem azt jelenti, hogy _MOST VAN_ ovulációd, hanem hogy +/- x időn belül - ugyanis pl. a nyák akár 2-3 napig is tapasztalható.

Harmadrészt a nők nagy része ezeket anovulációs hónapban is tapasztalja.

2022. febr. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, lehetséges. Nekem ebben a hónapban a ciklus 13. napján volt, a múlt hónapban pedig a 16. napon (Ovulációs tesztet használtam). Egyébként az ovulációs tünetek pl nyák, szurkálás már az ovuláció előtti napokban is szoktak lenni.
2022. febr. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2022. febr. 28. 12:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Február 28 van. Ha február 20-án jött meg, akkor a 9. Napon vagy…. M
2022. febr. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért írtam 20.-át, bocsánat. 17.-én jött meg.
2022. febr. 28. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!