Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jobban, erőteljesebben vérzek,...

Jobban, erőteljesebben vérzek, mint más lányok?

Figyelt kérdés

Nem egy lány lepődött meg, hogy "milyen vastag" betétet használok. Olyan 4-5/5ből a nedvszívó képessége.

Miközben ezek a lányok ilyen tök vékony kis egészségügyi betéteket használnak. Miből vannak? Nekik elég annyi? És úgy veszem észre,hogy ez jellemzőbb...


Mégis, nekem a vastag kell, félek is olyan vékonyat használni, gyorsan átáznék.


Mennyire gyakori és átlagos ez másoknál?



2022. febr. 28. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

Én is nagyon vérzek sajnos, átérzem:(

Mások szerencsésebbek, jó nekik:')

2022. febr. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mármint, amikor megvan, annyira nem érzékelem ezt vastag betéttel, pár óránkénti cserével. De amikor ők vannak megdöbbenve hogy milyen vastag betét...nekik soha nem kell ilyen vastag?
2022. febr. 28. 18:53
 3/6 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem ez nagyon megoszló, kinek így, kinek úgy. Nőgyógyász mit mond rá? ;)


Barátnőm meg egyébként (szerintem) kórosan keveset vérzik, kb tampon se kell neki...

19/f

2022. febr. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Még fiatal vagyok a nőgyógyászhoz. És nincs miért mennem. Vagy nem tudom.


Amit leirtam, nekem elviselhető, csak fura, amikor betétet kérünk egymástól.


18/l

2022. febr. 28. 18:58
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
18 évesen fiatal vagy hozzá? én akkor mentem, amikor először megjött, hogy minden okés-e. Ezek olyan dolgok amikbe nem tudsz csak úgy beletanulni, hiába van ott anyud aki melletted áll... Sokszor kell a szakértő, mert mint írták rendkívül sokféle eset van.
2022. febr. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

5# Amennyiben nincsenek tünetei, teljesen felesleges egy szűz lánynak nőgyógyászati vizsgálatra mennie. A nőgyógyászok is feleslegesnek tartják. Minek menjen valaki miután megjött az első menstruációja? Bőven elég a nemi élet megkezdése után pár hónappal nőgyógyászhoz menni.


Kérdező, ez egyénfüggő. Van aki jobban vérzik és van aki kevésbé. Egy vastagabb betét pár óránkénti cseréje teljesen normálisnak számít.

2022. febr. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!