Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányokhoz szol a kèrdèsem!...

Lányokhoz szol a kèrdèsem! Jövöhèten kell mennem nő gyogyászhoz! Már règ voltam, de tèlen nem borotvaltam oda lent, muszaly leborotválnom? Nem lesz kinos a doki előtt?

Figyelt kérdés

2022. márc. 1. 18:17
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem a szőröd fogja érdekelni. Látott már ilyet. Ha akarod leborotválod ha nem nem.
2022. márc. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%
Nem lány vagyok, de nem tart sokáig vágni belőle, nem muszáj kopaszra, csak hogy valami pofája legyen.
2022. márc. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
82%
Nem számít, ha nem akarok ne szedd le.
2022. márc. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
82%
Nem lesz kínos.
2022. márc. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Én azért leszedném.. hát nem fog fátni semmit a szőrtől, ha 3 hónapja nem borotválkoztál
2022. márc. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%

Hát én nem tudom...2-es,nem bántani akarlak de ez a kérdés a válaszodból látszik,hogy tényleg nőknek szól😀miért kéne pofásnak lennie?😅őszintén jót mosolyogtam a válaszodon😀

Egyébként én is leszedném,de magam miatt.Ha nem akarsz foglalkozni vele,hagyd ott a p*csába boldogan.

5-ös szerintem a 80as években sem csak úgy mondtak valamit ami eszükbe jutott,de igazából tudni nem tudtak semmit,mert nem láttak semmit a szőrtől.😅

2022. márc. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

Nem kell leszedned és nem lesz kínos. Minden lényeges dolgot látni akkor is, ha szőrös. Az meg kit érdekel, mit gondol magában az orvos, ha neked így kényelmes.

Én szülni mentem teljes bundában, az utolsó néhány hónapban már nem láttam a pocakomtól a nuncit, anélkül meg nem tudtam borotválni, de a kutyát nem érdekelte és senkinek semmi gondja nem volt a dologgal. Nem az a lényeg, amikor orvoshoz mész.

2022. márc. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
68%
Csak ollóval egy kicsit
2022. márc. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
Kb. a 128. ilyen kérdés. Egyébként teljesen mindegy milyen.
2022. márc. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az orvosnak teljesen mindegy, hogy csupasz vagy bundàs vagy!
2023. ápr. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!