Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezik olyan hogy túl szűk...

Létezik olyan hogy túl szűk vagyok?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem megy fel még a kisujjam se. Tamponnal tegnap próbálkoztam úgy, hogy felment de nem elég mélyre és elég kellemetlen volt meg éreztem hogy fennt van ezért kivettem, ami szintén fájt egy kicsit. Később a nap folyamán is próbáltam mégegyeszer felrakni de nem ment, túlságosan fájt….emiatt már előre félek hogy ha egy tampon nem megy fel esetleg ha arra kerül a sor (a szüzességem elvesztésére) már előre félek hogy mi lesz.

2022. márc. 1. 19:10
1 2
 1/14 anonim válasza:
84%
Hány éves vagy? Ha lesz barátod majd fokozatosan kell haladni és óvatosan próbálkozni.
2022. márc. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%
Minek akarsz tampont felnyomkodni? Ráadásul az száraz mint a sivatag, egyáltalán nem kényelmes az elején.
2022. márc. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Létezik (vaginizmus a jelenség neve), de az is lehet, hogy szimplán csak erőlteted olyan állapotban, amikor nem kéne. Alapvetően szűkebb, ha nem vagy beindulva.
2022. márc. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

2. mert milliószor kevesebb macera van vele mint a betéttel és kényelmesebb is lenne ha tudnám hogy kell, és tegnap mikor próbálkoztam még testápolóval is bekentem a végét, meg alapból csúszósak a dolgok most.


3. Lehet hogy tényleg túl ráizgulok, de már a legtöbb lányismerősömnek simán felmegy, a legkisebbel próbálkoztam ami kb olyan mint a kisujjam annyira mini

2022. márc. 1. 19:21
 5/14 anonim ***** válasza:
70%
Nézz meg pár ábrát ami keresztmetszetben mutatja a női belső szerveket. Nem függőlegesen fölfelé kell tolni, hanem egy picit ferdén hátrafelé...
2022. márc. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
14%

Testapolóval ne kenegesd be a tanpont..felborul tőle a hüvelyflórád, inkább nyálazd be..


először azt is megpróbálhatod hogy 1,2 ujjad fel megy e, utana a tanpon is biztos könnyebben fog menni

2022. márc. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
23%
Honnan tudod, hogy kényelmesebb? Szerintem egyáltalán nem az. Főleg, hogy ha tényleg ilyen nehezen megy fel, ki se fogod tudni szedni... Valószínűleg ez egy kamu kérdés.
2022. márc. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

7. Ki tudtam szedni nem mondom hogy nem fájt. Most szerinted miarakot csinaltam magamba hagytam volna?XDDD

És onnan mert a betét olyan mint egy pelenka és érzem ha folyik ki a vér meg rengeteget kell törölnöm hogy teljesen tiszta legyek. Ráadásul nem kell mamabugyit hordanom amire rátudom tenni a betétet

2022. márc. 1. 19:34
 9/14 anonim ***** válasza:
33%
Akkor rossz betétet vettél. Ha normálisat veszel az teljesen megköti a nedvességet és nem enged mellémenni semmit.
2022. márc. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
De nem azzal van a gond, hogy átázok, hanem érzem ahogy kifolyik belőlem a vér.
2022. márc. 1. 19:39
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!