Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire normális az, hogy...

Mennyire normális az, hogy 14.napra megjött?

Figyelt kérdés

Mindig nagyon pontos volt a mensim. De ma hazafelé munkából, azthittem azért fáj a hasam, meg azok a részek, mert nagyon kellett pisilni. De otthon láttam, hogy véres, meg minden. Azóta ömlik belőlem a vér :(

Lehet közé ahhoz, hogy munkaidőm alatt (11óra) mindössze egyszer mentem pisilni? Bár nem tudom ez, hogy kapcsolodna hozzá, de hátha.

Kissé megijedtem, mert bem volt soha ilyen.



2022. márc. 1. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

Nekem akkor volt ilyen, mikor elvetéltem.

Nem lehet, hogy terhes vagy?

2022. márc. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem élek jelenleg szexuális életet, szóval az kizárt :/
2022. márc. 1. 22:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Annyira nem normális de egyszer belefér.

Azért nézesd meg magad orvossal.

2022. márc. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ennek semmi köze nincs ahhoz, hogy milyen gyakran mentél pisilni.

Ha rendszeresen fordul elő, akkor nem normális, de egy ilyen alkalom nem jelent problémát. A menstruációs ciklust bármilyen apró változás felboríthatja.

Nekem egy alkalommal fordult elő, hogy a 15. napra jött meg, de utána már a szokásos módon folytatódott. Ha most történt először ilyen, akkor ne aggódj miatta, de ha második alkalommal is ennyivel korábban jön meg, akkor fordulj orvoshoz.

2022. márc. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!