Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jelenthet problémát ekkora...

Jelenthet problémát ekkora ingadozás a ciklus hosszában?

Figyelt kérdés

Augusztusig mindig 29-30 napra jött meg a menzeszem már elég jól be volt állva. Viszont szeptembertől kezdve 37, 27, 36, 29 napra jött meg és most is 4.napja késik.

Tudom, hogy átlagosan egy ciklus 24től kezdve 36 napos is lehet de mivel eddig ugye szinte tűpontosan kiszámítható volt felmerült bennem, hogy utánna kellene járnom nem-e van valami gond. Mit gondoltok érdemes lehet meglátogatni az orvost vagy ez így rendben lenne?


Azóta egyébként a tüneteim is rosszabbak. Sokkal jobban puffadok és vizesedem. Illetve kb egy héttel előtte már nagyon lehangolt vagyok és szorongok. A hasfájás is olyan mintha mindig "mindjárt megjönne" már napokkal előtte



2022. márc. 2. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Én megkeresném az orvosomat, mert ez nem egyszerü igadozás, ha eddig mindig pontos volt. Inkább fölöslegesen nézzen rád, minthogy valaki gond legyen, amit nem veszel észre idöben
2022. márc. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet orvoshoz menni vele. Nekem is ingadozott a hossza, voltam is nőgyógyásznál. Vérvételre küldött, kiderült, hogy nincs nagy gond. De lehetett volna valami kezelendő, pl. pajzsmirigy probléma.
2022. márc. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1. A covid oltás tud ciklus hosszba bekavarni, de idővel visszaáll


2. Nekem szülés előtt 31-46 napra jött meg 15 évig és elsőre terhes lettem amikor akartuk. Lelki nehézségek miatt 2x 100 napig nem jött meg 20-on evesen.

Szülés óta kb 80% ban pontos 28-30napra, néha 38 ig elmegy, kb egy évben 2x.

A hormon különös játéka.

Voltam kivizsgáláson, nincs semmi problémám, pajzsmirigy rendben. Átlagos alkat vagyok

2022. márc. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!