Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok ki volt hasonló helyzet...

Lányok ki volt hasonló helyzetben már, Candida gomba?

Figyelt kérdés

Elsőnek a nemi szervemnél kezdődött az egész nagyon piros hámló rettenetesen viszkető folt két oldalt, én azt hittem hogy kidörzsőlte a műszálas bugyi nem foglalkoztam vele bekentem sima krémmel! Aztán a honaljamom is kijött majd a fejboromon is nagyon sok piros kis folt ami pluszba iszonyatosan korpás lett hamlik nedvezik a piros folt ha vakarom, és most már ott tartok hogy a 2 karomon a köldökömnél is kijött és iszonyatosan viszket a testem! Es az arcom is rosaceas nagyon sok piros pottyel ami viszket is néha! Valaki adjon tanácsot míg eljutok a dokihoz! Voltam borgyogyasznal de nem ért semmit amiket ki írt krémeket kicsit csillapitottak a tüneteket! De amúgy is csak rá legyintett azt mondta gomba de gyogyszert nem is adott csak krémet!

Voltam vervetelen is pont a hetekben és Hétfő amugy is megyek orvoshoz ahol megmutatom inkább a haziorvosomnak


2022. márc. 4. 12:20
 1/3 A kérdező kommentje:
Sajnos képet nem tudom hogy kell ide csatolni:(
2022. márc. 4. 12:39
 2/3 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Sikerült képet csatolnom

2022. márc. 4. 12:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez nem gomba, hanem pikkelysömör. Van egy formája, ami elsősorban a hajlatokban jelenik meg. A kezelése ugyanaz, mint a hagyományos pikkelysömörnek. Ha a bőrgyógyász által felírt kezelés nem volt hatásos, akkor nyugodtan visszamehetsz hozzá és ír fel másik kezelést. Nem vagyunk egyformák, nem mindig találják el elsőre, hogy kinek melyik kezelés válik be.
2022. márc. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!