Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » LÁNYOK! Nektek mik a menstruác...

LÁNYOK! Nektek mik a menstruáció előtti tünetek?

Figyelt kérdés
2010. szept. 12. 19:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hirtelen kedvváltozás, enyhe hasfájás, cicifeszülés/érzékenység.
2010. szept. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
"idegbeteg" vagyok előtte:D,meg tele vagyok pattanással:S
2010. szept. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Megváltozik a kedvem, ideges türelmetlen vagyok, semmi nem tetszik, mellfeszülés, rengeteg folyadékot iszom, sokat eszem, felpuffadok, fáradékony vagyok.
2010. szept. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A mell érzékenysége,pattanások,de legfőképp fehér folyás.Nagyon ritkán (enyhe) hasfájás,meg hát én is kissé idegbeteggé válok,könnyen ideges leszek stb.
2010. szept. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ja én is kipattogok. És néha vagy többet eszem, vagy kevesebbet... Vagy nagyon kívánom a szexet, vagy egyáltalán nem... egészen leszűkítve szélsőséges érzelmek, és reakciók jellemzőek ilyenkor rám.


Első voltam.

2010. szept. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Pánikszerűen fedezékbe húzódnak a barátok :) (Mint külső megfigyelő állítom. Saját, és ismerősi tapasztalat :P )
2010. szept. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
mellfeszülés, enyhe gyengeség érzés, enyhe görcs, fehérfolyás (már legalább 1-2 héttel előtte) nekem ezek a tünetek jelentkeznek.
2010. szept. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

Pattanások jönnek ki,fáj mindenem,de legjobban a hasam ott lent,meg a derekam..az nagyon. mintha egy 80 éves mami lennék úgy érzem magam. hányingerem is van,meg eléggé elviselhetetlen vagyok mert egyik pillanatban marhajó kedvem van a következőben pedig sírok... meg csillapíthatatlan az éhségem. szegény páromat sajnálom a legjobban ilyenkor...

itt egy oldal erről:

[link]

ha neked is vannak hasonló gondjaid,van egy olyan gyógyszer,amit menstruáció előtti problémákra találtak ki.

2010. szept. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szédülök és hányingerem van!Pont ma jött meg és reggel hányingerem volt !
2010. szept. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
89%

lehet hogy későn írok már,de azért én is felsorolom...:D

hát őő..hol is kezdjem..hasfájás de az nem is kicsi(de nekem csak hullámokba hogy egyszer nem fáj máskor meg majd meghalok annyira fáj),fejfájás,olyan fáradt leszek egész nap hogy hűűű,nincs kedvem sehova se menni,hasmenés,és amiket már a többiek is felsoroltak....(:

2012. jún. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!