Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhsüllyedés, intimtorna....

Méhsüllyedés, intimtorna. Esetleg hátrahajló méh. Van vele tapasztalatod? Mi? Hány évesen történt?

Figyelt kérdés

2022. márc. 9. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A hátrahajló méh egy adottság, nincs mit kezdeni vele, nem történik, van.

A méhsüllyedés erős fizikai igénybevételtől, akár szüléstől alakul ki, mert meglazulnak a szalagok, amik tartják a méhet bármilyen korban, illetve maga a kor is előhozhatja, hiszen idővel minden megereszkedik.

2022. márc. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Én 30 körüli vagyok, és ekkor derült ki hogy hátrahajló a méhem. Míg a korábbi vizsgálati lapokon előrehajló volt.

Ezért is tartok méhsüllyedéstől.

Igaz, most menstruálok, de alulról kb 3-4 cm és már ott is van a méhnyak.

2022. márc. 9. 16:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Én elkezdtem edzeni a belső izmaimat a Kriston féle tornával, de valószínű nagyon rosszul csináltam valamit, mert 3-4 alkalom után azt vettem észre, hogy többször bepisiltem napközben egy kicsit. Pedig értettem miről beszél, és éreztem is, hogy mozdulnak az izmaim, de muszáj volt abbahagynom az egészet.
2022. márc. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3# uhh

Hasonlót én is elkezdtem. Én egyszerű pilates, jóga élmény és érzés alapján.

Amit én legjatásosabbnek "éreztem", akkor, közben. Hogy elképzelem hogy alulról felfelé mozdítom a kismedence szervei körüli részt. A hasam is belapult közben.

Ezt csak párszor próbáltam. Eredményéről még nem tudok.


Te befizettem azt a borsos összeget, amikbe kerül a kriston torna? Vagy hol találkoztál ezzel?

2022. márc. 12. 17:41
 5/8 anonim ***** válasza:
2-es Nyilván nincs méhsüllyedésed, hiszen akkor a nőgyógyász látta volna. Mi lenne, ha legközelebb, ha mész összeírnád a kérdéseid, és feltennéd neki, mielőtt interneten diagnosztizálod magad?
2022. márc. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5# úgy emlékszem olyasmit olvastam hogy fekve/vizsgálatkor már csak előrehaladott elváltozást vesz észre. Amit érdemes nem kivárni.
2022. márc. 12. 18:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Otthon csináltam csak, 1980-as videó alapján - illetve youtubeon is van egy gyógytornász, aki magyaráz közben. Hallottam, hogy érdemesebb szakemberrel csinálni, mint otthon belevágni, mert több kárt lehet csinálni, mint hasznot. Azt hittem ez csak reklámfogás, hogy menjenek el a tornászhoz, de nálam valóban beigazolódott.
2022. márc. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,méhsüllyedésed egészen biztosan nincs,a méhszáj a ciklus során hol fentebb, hol lentebb helyezkedik el,mensi alatt pont lejebb,de a 3-4 centi még így sincs lent. Akinek süllyedt annak lesüllyed a hüvelybemenethez, vagy 1 centire, esetleg kissé ki is lóg,és idegentest érzése is van mintha " lenne benne valami"

A hátrahajló méh adottság,magától csak úgy nem változik. Két hüvelyi szülésem volt, extrán hátrahajló méhhel,és nem lett méhsüllyedésem,nincs inkontinenciám,de a kriston intimtornát azt csináltam,néha még most is szoktam.

2022. ápr. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!